Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто з якого року на "сцені"? І як це було перший раз?
Хто з якого року на "сцені"? І як це було перший раз?

Я всьго-навсього з 2007.

Не рахуючи виступів в музичній школі, то перший раз в класі десь восьмому. Грав в ансамблі скрипалів. Грали як класичні твори, так і сучасні. Навіть пісні різні, модні на той час, акомпонували солістам. Оте враження першого виходу пам'ятається як сьогодні. Сцена..., світло прожекторів і суфітів і перед тобою повна зала слухачів які чекають на музику. Це дуже незабутнє, ейфорійне відчуття. Може я це пафосно описав, але я так його запам'ятав. Сцена це, без перебільшення, добрий наркотик.

У 1977році при будинку культури був створений шкільний вокально-інструментальний ансамбль.Я і ще двоє хлопців були тоді у девятому класі (16років) і двоє у десятому класі.Вже через кілька місяців ми стали досить популярні серед молоді.Грали переважно рок-музику.Перший раз нас запросили на свято села.Народу зібралося від малечі до стариків.Адреналін зашкалював.Дуже запамяталося,як прикольно під "рок" старші люди танцювали вальс та фокстроті все просили заграти "чардаш".Заплатили нам 50 рублів за вечір.Радості було ...

Ги . Класна тема, я вперше десь у класі шостому туди виліз , прикро но не пам"ятаю точно перший раз. Потім був ВІА при будинку культури десь 1996р. ну і згодом перше весілля о це я вже чотко пам"ятаю 1998р. я тоді у восьмому класі вчився .

В пятому класі перший раз вийшов у складі духового оркестру(труба). У сьомому при БК проводили набір у ВІА і я грав на гітарі. Потім у 1983-1986р році в училищі  вскладі нашого ВІА . А на вихідних(як не було халтур) танці грали, і ще , теж при училищі співав у складі чоловічого хору десь чоловік 50-55. В армії грав на бас-гітарі в штатному ВІА при  частині нашій. Після армії працював з багатьма колективами в регіоні. Ну а потім пішли самограйки які попереводили музикантів... А ностальгія за ТИМИ часами неймовірна. Хоча і зараз маю живий колектив, але то тільки для душі, відірватись. 

22 роки тому назад... Виступ у "просвіті". Я вчився в "музичній студії" записався туда сам, батьки навіть не знали, поки не прийшлося платити за перший місяць, Я наважився і сказав татові - він зрадів і дуже підтримав мій вибір (тато старий музикант, все життя програв у військових оркестрах на ставці соліста, займався і викладацькою роботою, царстово йому небесне). З того часу, з 9 років я з музикою не розлучаюся... Виступ на сцені мій був дуже вдалий. Памятаю, як сьогодні, я грав, на акордеоні, пісню "як з Бережан  до Кадри", лишень тоді її чомусь обявляли "бережани".  Таким мені він приблизно запамятався, як писав Ігор.  Сцена висока, багато люду в залі... і тоді я зразу вперше відчув всю відповідальність, за себе і за "свою музику"... Це був Тріумф!  Не забуду ніколи... Це напевне хворба до кінця життя... Я не уявляю себе без музики і все що є дотичне до неї!   

У 1979 поступив у музичну школу по класу акордеона - і поїхало. До кого не йшли в гості - брали  з собою акордеон, всі гостилися, а я їх веселив. Перше весілля відіграв у 1985 і дотепер.

Перше весілля десь в 1993 році. Пам"ятаю - як сьогодні.

Перше офіційне весілля - 2000 р.  На двох самограйках пекли, без ніяких там флопіків!!! В той час бажання до  ранку було грати!!!!

В 1979 році з друзями створили ВІА ,,Ромашка" в школі,грали танці ,вечори в школі.В 1980 відіграли перше весіля на морозі в 25 градусний мороз,що зараз аж сам дивуюсь.Мені на басу ще можна було в перчатках,а трубач і гітарист мерзли.С тих пір і продовжую,тільки на строковій службі не прийшлось .Перше весілля ми зіграли за 120 рублів,я вчився в 6 класі,а барабанщик і гітарист в 7,ще один гітарист в ПТУ,(зараз генерал в Росіі).Той час не було стільки інформаціі,як зараз.але ми на репетиціі бігали з радістю.Не було апаратури (Поділля -це було круто ,ревер з магн Ноти,барабан у нас був ТАКТОН!!!,)Потім були другі колективи,але перший запамятався найбільше

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти