Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чим відрізняється Roland Va - 5 і Va - 7???
Чим відрізняється Roland Va - 5 і Va - 7???

Народ, хто знає чим відрізняються ці два інструменти?)

Роман! півтора місяця мав VA 7   в руках..В ВА 7 є встроєний ZIP Disk,на якому можна збеерігати кучу інформації.Дуже зручно коли поскидати туда стилі,і при роботі достатньо тільки вибрати потрібний-не потрібно чекати 3-5 сек,доки вигрузиться,запускається зразу .Ше знаю точно шо  VA 7 підтримує wav формат і ше багато інших.Одним словом інструмент-суперский.Детальныше почитай тут http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/homekeyb/va57.php

ооо..дякую вам! А ви не знаєте якшо його прописати він класно буде звучати? Ну принаймі краще ніж Korg pa50?

То шо звучить він краще за ПА-то факт.Корг ПА 50 --то не його конкурент.Я пошукаю номер того пацана якому я його продав,і сам запитаю,бо знаю шо він мав з ним їхати до Тараса Будинкевича у Львові.

Дякую) А за скільки ви продали цей інструмент (якщо не секрет) і за скільки його зараз реально купити?)

Я продав за 780 дол.Коштує від 800 до 1000,залежно від стану,бо інструмент вже трохи має літ..Але там є ше різниця така.Є VA 7,а є ше VA7 (version 2).Точної різниці не знаю між ними.Я мав версію 2.Походу то є новіший випуск.

ааа...ну це нормально як на такі клавіші...а ще інтересно чи кращий він від Roland Gw-8?)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти