Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » порaдьтe що крaщe
порaдьтe що крaщe

Та ні, я не граю, кум грає.

Чекаєм демки... мені цікаво що може корг 500.

Ямахи я всі знаю, а от корги трохи менше

Тай чомусь вони мені не симпатизують

sergejkushnir ,цікаво ви розсуждаєте.

Пишите в одному пості, що Корга не чули, а в іншому що в Корга не має такої флейти як у Ямахи. Всі духові інструменти в Корга ПА 500 по звуку на голову кращі ніж у Ямах даної цінової категорії.

Перевага Ямах - плотніші барабани+краще відтворення міді.

Такої флейти нема на 500. як у моїх польках  

Та тут багато хто говорить що роланд GW8. кращий на голову від ямахи 710.

Докажіть це спочатку. Я чув корг на весіллі коли на ньому грали. Не впечетлеят вобщее!!!

Що там на голову може бути вище? хіба екран сенсорний.  Йдуть в ногу з мобільними телефонами, не відстають.

Привіт всім шановним форумчанам! Вставлю і я своїх 5 коп. Начитавшись тут "Казок пана Сергія" про неперевершено-реалістичне звучання ямахипотім прослухавши демки,я ,чесно кажучи,був приємно розчарований...хоч і до цього в тому не сумнівавсяне маю на увазі саму лабу ,боронь боже,лабі респект!) НЕ сприйміть за образу ,але флейта ,це не той інструмент ,що звучить на демці(може ви мали на увазі панфлейтанароді-най),не справляє вражень,(в порівянні з прочитаним).   Акордеон ?......язик не повертається......Радив би все-таки реальніше в цьому плані прислухатись хоча б до свого ярого противника приблизно такої ж категорії -па 500 (хоча б акордеонЗвичайно  не виходячи за межі розділу " самограйки".

 в тій лабі не грає 700 чи навіть 900 ямаха.

То грає Ямаха с 500. вона  не дотягує до до 900 дуже й дуже.

Так що нема чого розчаровуватись, але все одно (пан флейта) краща як у корга 500

Треба створити тему "БИТВА НА САМОГРАЙКАХ" або "БИТВА САМОГРАЙКАМИ"  :))))

Ну не чув я в них аж настільки цінних PanFlute.

Вітання! Я також працюю тільки на YAMAHA-х, тому вирішив долучитися до теми. Прослухайте  http://minus.lviv.ua/albums/audio/Gocan/auth_user_17889/ . Записано на весіллі, тому особої студійності нема. Сама PanFlute як звучить?

  barsjura  А в корга ви чуєте цінні флейти? Їх там нема нормальних ні одної.

Там тільки сакси можуть рівнятися з ямаховськими і все. Остальні звуки крякалки турецькі

А акордеон треба слухати на 900 або краще 910. Там звучить бомба

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти