Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » порaдьтe що крaщe
порaдьтe що крaщe

Панове!!! А наживо- польки,марші,вальси,туш і ще багато дечого!!!Думаю,що вже такі речі...? -в МР3......? Для чого тоді ми ???

О, хороше МР-3 звучить дуже переконливоОсобливо записане з великим оркестром і жіночим бек-вокалом))).

sergejkushnir - "Міді інфа звучить не так переконливо як хороші МР3"  ???  АГА , Я й не знав )))))))    То, що Ви перелічили, я в кайф пускаю з самограя, і мені би стидно було це включати в МП3 форматі.. ))) Я думаю більшість відписувачів робить так само! - тай ноут не тре "лишній раз мучити" ))))  І скажу Вам чесно що на тому навіть нещасному ПА 50 (при умові коли класно прописаний і зведений стиль) звучить набагато цікавіше і якісніше, ніж основна "робоча" маса МР3 репертуару...

 

 

 пане ІгорВлучно 

Хлопці, а я десь чув, що є якась ямаха, котра підспівує беком жіночим - це правда, чи казка?

Psr 2000, s900, s910, TYROS  всі моделі з вокальним гамонайзером.

круто! і там дуетом з жінкою можна співати, чи як?

Я мав Psr 2000, s900 але гармонайзером майже не користувався. Спів якийсь мутний виходить, силіконовий чи шо. Але... слухай сам www.youtube.com/watch?v=xpdwccVgccA&feature=related

гарно, коли звучить дует, або тріо без сикундних затримок, але живі голоса - краще! мені цікаво, як би воно нашу польку відтворило.. 

ці підспівки звучать  як в мультіку...менш більш реалістичні жіночі "голоса"  чув в GEM  і   KETRON

Хлопці, а я десь чув, що є якась ямаха, котра підспівує беком жіночим - це правда, чи казка?

Так, правда. Ямаха - жіночим, Корг, Роланд - чоловічим, Касіо - дитячим...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти