Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

Чим "Korg PA500" відрізняється від "Yamaha S710" і "Roland GW-8 "? 

Маю РА 500. Після Ямах (PSR 550, 1500, QS300, CS1x) важко було привикнути до його звучання. Функціонал дуже пристойний, звучить плотно,хороші ударні і баси, (У Roland GW8 ударні не ахті, вбудовані стилі не дуже... потрібно прописувати. А от тембра більш-менш). Якісні вбудовані стилі,круто прописується. А взагалі у кожного з них є і плюси і мінуси. Ідеал на певне - мати всі три інструменти (хе-хе). 

"Ідеал напевне - мати всі три інструменти" - Логічно!

В мене зараз "Roland GW-8", скоро ще придбаю "Korg PA500", тому цікавлюся, чи варто брати. Якщо будуть в мене на руках два однокласних інструмента, я їм екзамен зроблю - цікаво що краще звучить і в чому більше плюсів.

Що б було добре і стилі і тембри, треба брати або топову модель (Корг РА1х-3х,Роланд g70) або на тембри брати додатково щось з професійних інструментів, можна старих, вони недорогі.....

Якщо грати на сцені, писати фонограми і мати хороший заробіток з того - можна брати " Korg РА 3х". А так, як людина любитель, то для неї ця іграшка задорога.

А для весілля, який інструмент нормальний?

Сергій Чемерис, в кожного поняття "нормальності" своє. На дане питання найкращу відповідь потрібно знаходити самому. Переслухати ці інструменти, а ще краще пограти кілька разів.

А для весілля, який інструмент нормальний?

Той, який дозволяє виконати поставлені задачі з найкращою якістю та з мінімальними затратами. Той, який тобі найбільше подобається. Той, до якого можна скачати стиль вальса і польки без проблем. Той, який ти собі дозволиш купити. Той, в якому ти зможеш розібратись. Той, який ти зможеш підняти фізично. Той, який не шкода віддати під заливання пивом п'яними гостями. І так далі.

Чи то треба було написати конкретні моделі?

Дядько Хапко, а це чиста правда, що Ви написали..

                     

Ігор Гарвас, прослухав я на даний час тільки два однокласних інструмента і пограв на них вдосталь. Зараз хочу послухати вживу Корга РА500 і побринькати на ньому. Якщо не виберу з них ніякого - куплю двохповерхову стійку і міді кабель.

KORG PA 500, я впевнений не уступатиме Roland GW8 нічим (ну хіба mp3 плеєр). А по функціоналу перескочить на 99%

Без МР3 плеєра можна обійтися.. колись хлопці грали всьо в живу, без МР3, DVD і ноутів.. Правда це ще було в той час, коли я пішки під стіл бігав.

              

Хлопці, а що означає "Поліфонія"? Чим вона краща, тим інструмент краще звучить, чи що?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти