Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика MAG. Хто користується нею, відгуки.
Акустика MAG. Хто користується нею, відгуки.

В кого які думки про ці колонки, чи може щось є краще за таку ціну?

http://magaudio.biz/production/loudspeaker_systems/     Яка саме акустика мається на увазі?  

MD серія в основному цікавить, а також динаміки 18" та 15" Що краще для топа і саба, як вони в порівнянні з іншими динаміками в плані якості звучання

Все ясно.  Питання не з простих тому і відповіді немає...)

Якщо є можливість, то краще брати "фірму".

у мене MD 534р і парк бета 4215, МАГи звучать набагато краще і чистіше,

але до фірми не дотягують. хоча грати можна.

В "парки" тяжко співати, звук нікудишній 

при обмеженному бюджеті можете спокійно брати, не найгірший варіант! Ще подобається в МАГах - їх надійність( при правильній експлуатації) і не китайського виробництва!Якість не найкраща, але цілком терпима!!!
Хто користується,чи чув акустику В-52

Я вже взяв парочку мд 534 на 8 ом і парк V4-2400. звучить класно соковито. Запас хороший по потужності.

Коли хочеться дати гарі то є чим і куди.  Питань нема. 

А фірма для роботи в ресторані не окупиться. Най навіщо гроші вкидати в дорогий апарат.?

Я вже десь у попередньому топіку про вибір підсилювача писав, що я качаю парком 2400 тим

А що за Б 52. Я й нечув про таку акустику

Під b-52 мається на увазі пасивні топи B-52 MX-15? Мій колега купляв рік назад за один топ - 2600 грн.приблизно була така ціна, зараз топ в районі 2000 коштує! Звучать непогано, щільний звук! Більше підходять для роботи в приміщенні, через невелику потужність! Є ще дешевша акустика JB-sound, 300 -ватний топ -1400 грн.Пише що Канада... Отак Китай завалює нас чим хоч! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти