Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » що робити якщо вузлики на звязках?????????
що робити якщо вузлики на звязках?????????

моя дружина при -20 на відкритій площадці хотіла переплюнути Селін Діон. Цікаво то що до того  титанік був один в один як у ДіонПідкажіть як удалити ці вузлики без втручання медицини.

Ви що, жартуєте??? "без втручання медицини"??? У вас що, багато жінок, на одній можна собі дозволити поекспериментувати?

В сусідні темі є порада "Если врач предлагает вам операцию по удалению певческих узелков, не спешите соглашаться. Много случаев, когда узлы рассасывались благодаря вокальным упражнениям, а также регулярным, профессиональным занятиям академическим вокалом. Главное, не перенапрягать связки, очень бережно относится к этому богатству, данному природой. ". Але все одно, контроль лікаря потрібен, хто знає шо то за вузлики...

я звами цілком згідний но тільки не про контроль лікаря бо якщо б не контроль коломийського вельми шанованого лікаря то цих вузликів би небуло. З початку була одна тріщина но шановний лор прописав хлористий і вуаля два роки без вокалу бо діапазон став дуже малим і після однієї пісні проспіваної зі сльозами на очах від болю два дні розмови шопотом. Но зарас після двох років лікування народними методами хто що підскаже цієї неділі відлабали халтуру і вона навіть не захрипла. Но вузлики ще є тому в неї місцями на деяких високих або низьких звуках обрив. Отака внас проблема, шкода пропав хороший голос її пісня була в мінусовках виставляв Юра Николайчук Соколишин Уляна "Зима на Україні". Буду вдячний за любі якісь поради зповагою Шепетюк Андрій.

 

З такою проблемою тре йти не до лора -  є спеціальний лікар,якщо не помиляюся - ФОНІАТР! В нашому львівському оперному він має бути

Можливо не правильно розумію, та дуже часто, особливо восени збільшуються лімфатичні вузли біля кадика, за вухами і часто віддає болем у голові. Якщо таке виникає просто розтираю пальцями (масаж) поки не зникнуть, а також бажано вбирати гольф під шию, бо під час співу горло нагрівається і ковток холодного осіннього повітря може зіграти з вами злий жарт, хрипи, нежить і т.д, Гольф під шию тримає сталу температу навколо нашого робочого інструменту, вже жесь років п"ять цим користуюся без різного роду медприпаратів, ну і основне кілька прийомів академічного вокалу необхідно знати....

У мене були два вузлики.Пять місяців лікувався тим,хто чим порадить......ГЛУХО..Поїхав до Вінниці - є в нас такий Фоніатр - призвіще ЛОБКО.Це просто Людина -професіонал своєї справи - в нього є клієнтами  багато артистів різних рівнів.То я їх видалив - не говорив 2 неділі ,а тепер співаю мабуть краще ,як було до того ,коли їх ще не було.ОДНОГОЛОСНО!!! В будьякому випадку треба порада лікаря-фоніатра.І не думайте ,що нерафінована олія вас спасе.,або облепихове масло...це все в пройденому етапі....Лікар  - ЛОБКО мені допоміг!!!

Я цілком згоден з тими музикантами, що звертаються до лікаря в такий ситуації, адже тут необхідно пам'ятати - голос для Нас - хліб. Тож добрий спеціаліст обов'язково, а самолікування шкідливе, і не тільки для голосу... Шануйте себе!

Люди, які ви тільки щасливі, що у вас ще є ЛОРи і тим паче екзотичні ФОНІАТРи. В нас, у районній лікарні ЛОРа заміняє травматолог-"косто-нерво-лом". Склав мені ногу, кістка кістки не торкається, нога на півтора сантиметри коротша іншої і ще й каже: -Та я ж тобі чудово ногу склав!.

Тож, люди, радійте і дякуйте тим ЛОРам, які у вас є бо у нас, в районі, кожен музикант сам собі ЛОР. Радьтеся з ними, а рішення приймайте самі.

Володимир Олексюк, ви були у Лобка старшого чи меньшого?

Бо всіх лікував батько , а вже веде прийом його син.

Конечно нужно сразу к доктору

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти