Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » USB SSD Floppy Drive Emulator!!!!! Хто що чув????
USB SSD Floppy Drive Emulator!!!!! Хто що чув????

USB SSD Floppy Drive Emulator!!!!! Друзі, хто що чув про цю річ??? Хочу собі купити до Корга Па50, але хотілося б почути якісь відгуки.

Руслан, Якщо ти про звичайний USB  Флопі - привід, то я чув і навіть маю його. Сєрий за нього зпалатив приблизно 20 $. Від SONY. Річ супер, помагає спілкуватися між РА 50 і компютером!!

Та ні .Я про іншу річ. Цей емулятор вставляється в клавішу замість флопіка. Ось фото і опис (на англійській)

.

Floppy Drive Emulator for Roland E50, Yamaha PSR, KORG     Replace your  floppy diskette with this 3.5" USB floppy drive emulator which is compatible with a wide range of keyboards.

The USB floppy drive emulator provides  a longer life span, higher capacity and more reliability

Benefits:
     
  • Enables you to use a USB memory stick instead of more unreliable floppy diskettes
  •  
  • Store up to 100 floppy disks on 1 USB stick
  •  
  • Replace the old floppy disk drive (ALPS fdd)    with the USB floppy drive emulator for a longer life span, higher capacity and more reliability
  •  
  • No driver or configuration software   required
USB Floppy Drive Emulator works with the following keyboards:
     
  • Yamaha PSR 550
  •  
  • Yamaha PSR 640
  •  
  • Yamaha PS 1000
  •  
  • Yamaha PSR 1100
  •  
  • Yamaha PSR 2000
  •  
  • Yamaha PSR 2100
  •  
  • Roland E50
  •  
  • Korg PA50
  •  
  • Gem WK2
Specifications:
     
  • Power supply: 5VDC
  •  
  • Compatibility:  3.5" drive bays
  •  
  • Interfaces:    
           
    • USB (for USB stick)
    •      
    • 4-pin floppy socket (for voltage supply)
    •      
    • 34-pin socket board (for floppy controller   connection)
    •    
     
  • Requirements: Windows XP, USB flash drive
  •  
  • Note: can only replace floppy drives that are PC compatible
  •  
  • Included: 1 USB floppy drive emulator
  •  
  • Brand new and unused 

Класна штучка! Потрібна річ! А ціна? Де можна купити? Монтаж можна самому провести??

Стільки запинань!!!!!!!

В США ціна від 25 доларів! Монтаж, думаю можна і самому зробити. просто замінити один привід на другий


В Україні USB SSD Floppy Drive Emulator продається? А то дискети скоро закінчаться...

Руслан, а чого так багато "знаків оклику" ?? Форум напевне і є для того що б питатися і відповадати?       Дякую! Але щоб його напевно везти з Ebay, то доставка буде дорожча ніж сам привід . Маю знайомого менеджера з магазину "трембіта" , Запитаюся в нього яка ціна "реальна" буде в нас на Україні. Буду знати відпишу. А "опція" потрібна, ніц не скажеш!

 

Ще цікаво як його побаче сама "клавіша" !!??    Ото вже інше питання, чи не буде заморочки! Тре напевно чекати "допису" від Ростислава Фіцика, він напевно щось знає по тій справі.

http://yvasi.com.ua/?c=885&i=250746115741

Щось занадто велика ціна відносно Ебею!

Всім раджу до ПА50 ніяких додаткових пристроїв не підключати, бо починає глючити. Це питання вже піднімалось на багатьох форумах....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти