Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » не можу підключити пср-1500-ту через usb до ноутбука.порадьте,як це зробити?
не можу підключити пср-1500-ту через usb до ноутбука.порадьте,як це зробити?

працюю з фл-студіо,не можу підключити ямаху пср-1500 по usb.може хтось знає як це зробити?допоможіть будь-ласка,або поясніть,що це не можливо,щоб душа заспокоїлась:)

Якщо у якості міді-клавіатури, то можливо. Установіть дрова на комп, підключіть клавішу до комп"ютера через юсб, на самій клавіші виберіть режим підключення до комп"ютера(де той режим у клавіші, не пам"ятаю, подивлюся завтра), коли це зробите,комп має оприділити міді-клавіатуру. І вже тоді у самій студії проведіть настройки.

.Підкажіть будь-ласка! Хочу підключити синтизатор через  Міді до Cubase 5 в якості звукового модуля (тон генератора). Як це зробити? Може можна з кимось проконсультуватися на цю тему..

В мене PSR-1500. Став власником буквально на цьому тижні, можу прийняти участь в обговоренні. Підключив без проблем. Віндовс XP. Зайшов на офіційний сайт Yamaha, щоправда запрос в гугл був "Yamaha PSR-1500 driver", по посиланнях зорінтувався на офіційний сайт. Там вибрав для віндовс ХР версію (32 біт), неважливо що проц 64, по версії віндовс обирав бітність. Два варіанта завантаження EXE i ZIP. Можна відразу ЕХЕ, далі швидко встановлюється драйвер, щоб не перезавантажувати ПК можна зайти в "Система"->"Диспетчер устройств", в меню знайти "Обновить конфигурацию оборудования", після чого драйвер встановиться. В Cubase я точно не знаю чи потрібно вказувати перший раз пристрій чи виявиться автоматично. Я працюю в Reason 6 (купив ліцензійну). Наприклад в цій програмі перший раз потрібно було вказати в параметрах. В подальшому програма автоматично опреділяє. Доречі синтизатор працює навіть на довгому шнурі (в мене два стика USB продовжувачі - разом 15 метрів). Деякі пристрої не хочуть бачитись через довжину кабелю, але синтизатор бачиться добре.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти