Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Cubase 5. Купівля чи Закачування з інтернету?
Cubase 5. Купівля чи Закачування з інтернету?

Сubase 4  вразив найкраще, в порівняні із Sonar (Cakewalk), FL Studiio чи Studio One. Правда ще Logic і ProTools не пробував бо нема де його поюзати оскІльки МАКа не маю, від фірми Apple. Ну і від того ж Стейнберга Nuendo не дуже сподобалися (Хоча різниця як я побачив невелика), одразу ж душа лягла до КУБУ

Так от в мене питання, як для студії то потрібно мати нагально ліцензійну покупку Cubase 5, чи може і згодитися Cubase  зкачаний з інтернету, для запису, зведення, мастерінгу, використання VST, midi  і т.д.

Переваги/Недоліки  +/-

Дякую!

Функціональної разниці між ліцензійним і зламаним нема, якщо брати однакові версіі. Але з ламаним можуть бути проблеми в плані легалізації студії, написання відео в використанням піратської копії на екрані тощо. До речі, 5-й давно вже зламаний; і немає сенсу займатись 4-м.

Та я знаю про пятий, скачав може з 11 силок, і все коту під хвіст......

Дякую за відповідь! )

Ваше повідомлення не несе в собі суть проблеми. Невідомо, що Вам потрібно.

Олька Жабчик

Будьте ласкаві, перейдіть в конкретну тему, ато дуже вже багато роботи мають модератори !!!

Для цього є окрема тема "ПОШУК МІНУСІВ". З повагою до Вас !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти