Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ваша візитівка , як засіб реклами !
Ваша візитівка , як засіб реклами !

    Чи  використовуєте ви  візитівки ,  як  засіб   самореклами  !

Не використовуємо, бо працюємо на одному місті.  Але люди вже так "задовбали", (дайте візитку,дайте візитку)  що напевно будемо робити.  А взагалі річ потрібна - крім контактів надає ще й солідності і престижу.

за 15 років.минулого тижня вперше зробили візитки-1000 штук-180 гривень.,теж вісі постійно,дай і дай!

    Так  візитка  річ  потрібна  .але  на  власному  досвіді  переконались  ,  що  візитки  100 %   діють  прямо  на  халтурах  ,коли  клієнту  подобається робота  і  він  хоче  на  майбутнє  нас  замовити .

  Коли  це просто впихаєш  чужому   в  руки -   діє  дуже  рідко , хіба  вже  нікого  не  можуть  знайти  на  певну  дату , тоді  вже  телефонують.

Як казав Генрі Форд: Якби я мав 5 доларів, то 3 з них я потратив би на рекламу. Тому візитівки річ просто необхідна.

Використовуємо. Не дуже допомагають. Більше хочуть демо на DVD. Хоча воно ще менше помогає. При ситуації коли на одне весілля припадає кілька команд, навіть і не знаю що найдієвіше.

Привіт усім. В мене  в основному всі закази ідуть через візитку. Тому часто виїзджаю далеко за межі області.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти