Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як себе називаємо?
Як себе називаємо?

Задумався над однією річчю - над формулюванням назви. Більшість себе позиціонуютьяк як гурт. Цей термін з'явився наприкінці 80-х на противагу  рос. группа. Бо називати себе ВІА (вокально-інструментальний ансамбль) чомусь не було престижно і т.д. В музиці давно є уставлене поняття визначення кількості виконавців: один - соло, два - дует, три - тріо і т.д.  Дивно називати 2-3-ьох дядьків гуртом. Можна сказати маразматично. А Товариство що на це?

Нас четверо і відповідно колектив називається КВАДРО.

Володимир, я веду мову не про назву, а про оприділення, як таке. Ви ж себе позиціонуєте, як гурт, чи квартет?

Ігорю, для чого ще й тут дискутувати? Чудове українське слово ГУРТ, працюємо ГУРТОМ, та й клієнти звикли. Навіщо щось міняти?

Підтримую Ігоря !!! Тема вартує обговорення. 

Пане, Ігоре ! Коли хлопці "за столами", то там дует, тріо, рідше - квартет... Коли - на танцювальній площадці.... то там "гурт" !!! Ота "марезматичність" випливає не із кількості виконавців, а із кількості інструментів, на яких оті "дядьки" грають ! До інструментів додаємо "флешки", на яких звучать оркестрові партії, стягнуті з "всесвітнього павутиння" :))))) А як на мене, то "паравоз" як не назвеш, він "паравозом" залишеться !

Goсan Ігор, двоє музикантів це ГУРТ?

В  нас  була  подібна проблема , придумавши  назву   , ми  їздили  спочатку дуетом ,вже  і візитку склепали -дует Награш .Пізніше  стали  брати ще  одного колегу , то  вже  утворилось  тріо  .хоча  візитки  роздавали  з  назвою -дует ! Що інколи запитували ,чому  вас  троє .а  тут  пише  дует .Тому зараз змінили на  гурт -  на  майбутнє можливо буде   четверо , п'ятеро   учасників ,або  може  знову  двоє ,тому  думаю  візитку  не  треба  буде  перемальовувати !

Привіт Всім !!!! Найперше респект Ігору Гарвасу за тему. Друге поністю підтримую гурт Награш. Основа музичної команди складається з двох максимум трох людей ( на даний час ), а решту добирається помірі потреби. Банкети, корпоративки і т.д, грає основний "кістяк" , халтури, і другі виступи може грати і шість і вісім. То для чого мудрагелити, Гурт є Гурт. Основне щоб грали всі гуртом, а не як в 90-стих, як пішли міні диски два, три грає - решту стоять для "мебл"і, в кращому випадку, в гіршому п"ють. А то лице всієї команди.

 

›Goсan Ігор, двоє музикантів це ГУРТ?

Пишу саме за себе - у мене ГУРТ, бо весілля працюєм четверо. А коли граєм випускні чи дні народження і працюєм вдвох - міняти назву на дует "Свіжа копійка"? Якось комедійно:)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти