Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто співає цю пісню???
Хто співає цю пісню???

Побачив на відео пісню, але не можу її знайти в неті, може хто знає, або має mp3 напишіть будь ласка!!!

Відео можна переглянути тут     http://www.youtube.com/watch?v=KcgXot1Ca8M&feature=related

Не знаю що за пісня. Але грають мої колєги гурт СТАРИЙ ПАРК з Городка. Можливо то є їх власна пісня бо гітарист Юра часто пише власні.

То, що грає Старий Парк тоя прекрасно знаю, може бути  що пісня Юркова треба попитати !!!

А ти Володя мій земляк трошки, маєш мене памятати.

Ігор а ну нагадай трохи про себе бо по аватарці не можу впізнати

Володя я з села Конюшки Королівські, бачились ми давно, може і не пам'ятаєш. Старий Парк знаю добре, Сєрий мій шваго, а на рахунок пісні мене цікавить може хто чув , або має мп3, Юру не хочу тривожити, може і його пісня !!!

Привіт Ігор і Володя! Чого просто до мене не подзвоните? З радістю поділюся піснею. Короче, музика не моя і текст не мій, то в оригіналі співає польська кантора "Биг циц", оригінальна назва " Руди сє жені",

я просто зробив переклад на українську мову, можна підставляти любе імя молодого  - і йде на ура! Люди вже в нас на халтурах її почали заказувати, так що якшо хочете текст - дзвоніть, я викладу, без проблем!

На який номер тобі дзвонить? Юра ти виклади на сайт мінус і текс, якє плюс теж.

Сподобався варіант виконання. Респект. І по цьому відео видно що гуляють і танцюють під живе виконааня краще ніж під спів під фонограми.

Зараз порию, десь мав.

Хлопці, мінуса не маю, бо ми в Городку,  і в принципі не тільки в Городку, а й в районі лишились ше одна з тих кантор, які грають наживо (2 клавіші, ритм - машина, гітара, сопілка), з одної клави тягнеб бас по міді з машиною, друга на соло і все решту, плюс гітара, сопілка, тай так по троху даєм собі раду. Плюс маю тої пісні, бо качнув з нету мінусовку цієї польської кантори, наклав кілька своїх голосів. так що плюс викладу, а мінус порийте в неті, там є, назва речі і кантори в моєму попередньому повідомленні. З ким я не знайомий - мій тел.0636156900, мило yurablazhko@i.ua  , пишіть, дзвоніть, лишайте мило - з радістю поділюся. Юра Блажко. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти