Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland DEP-5: Multi Effect Processor
Roland DEP-5: Multi Effect Processor

Хто що знає про цього монстра, дуже цікавить мене він!?

Демки:

http://homepage.mac.com/synth_seal/html/dep5.html

Ростик, мене цікавить чи кращий він за лексікон серйозних, бюджетних моделей?

Я не пригадаю, як він звучить. Та й то не допоможе - тре брати та слухати.

Назар Рибак , а яким ревербератором зараз користуєшся?

В мене був довший час Roland DEP-5. Доволі музичний прилад. Має інтуїтивний інтерфейс і різні можливості для редагування пресетів. Модуляційні ефекти мені в ньому не дуже сподобались. Ділеї добрі, але до рівня SDE не дотягують. (Маю зараз SDE-330, то маю свої реальні враження). Ревера теж нічого, але я ними не користувався. Як на мою думку DEP-5, це класний проц до гітари. Пробував. СУПЕР! От тільки частота дискредитації 32kHz і 16-ти розрядні АЦП дають про себе знати трохи відчутним шумом і таки вінтажним призвуком. Цей прилад більше для любителів олдскульного звуку. От що розуміти під серйозними бюджетними моделями Лекса, Назар? Бо серйозною хіба називають серію PCM, де теж є "бюджетні" прилади. Якщо ж говорити порівняно з Lexicon MPX-500, то Лекс звучить більш повітряно і кристальніше, а Роланд більш мякше. IMHO. В мене тоді MPX-500 і використовувався поряд з Yamaha REV-500 на реверберації. А з DEP-5 бралося ділеї. Мені подобався його звук. Виготовлений прилад дуже добротно і расово, бо й коштував на свій час фортуну.

а яким ревербератором зараз користуєшся?

 

Наразі використовую еффекти з пульта Makie CFX-12

Бери і не думай - він звучить на рівні з набагато дорожчими .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти