Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Eliminator i-DE ,Eliminator i-kW від Electro-Voice
Eliminator i-DE ,Eliminator i-kW від Electro-Voice

Панове що скажете про дану акустику? скільки вона в нас буде коштувати і чи є що краще за таку ціну , а і ще чи можна таку акустику "качати" нешими QSC, PARKamu, чи треба все таки брати рідне підсилення?

Вона більш ефективно проявляє себе в діджейній справі. Якщо для співу під фонограми, то навіть дуже гут, а от для лайву не айс. Останнє питання дивне. Чим є, тим і качається. Лиш би не замало і не забагато потужності було в підсилювачі. Звісно бажано підсилювачі класу АВ. Ну і на клас D EV не дуже "загнівається".

=Останнє питання дивне.=

Ну чому дивне ? якщо вже вкладувати гроші в АС то хочеться щоб вони працювали на максимумі своїх можливостей ....От питаю чи не зіпсують якість звучання підсилювачі нижчої цінової категорії.

А що для живяку порадите з EV  ,тільки так щоб я від ціни свідомість не втратив

Якщо коротко, то НЕ ЗІПСУЮТЬ.  2SC використовують в прокаті на серйозних інсталяціях. Нема про них негативних відгуків. В кожному разі я ніде в неті не зустрічав. А там на рівні, що "хтось щось говорив" не беру до уваги. Богдане, а чому власне EV? Варто відштовхуватись від бюджету який може бути на це виділений. Це може бути і dB i Peavey, i JBL, i Carvin і інші. Щодо 2SC, то їх переважно і радять як бюджетне нормальне вирішення. І радять якраз переважно ті, хто працюють на дорожчому обладнанні. Пробіжись по темках по Шоумастері та Вегалабі.

Чому EV??? дитяча мрія

Такого може більше Супервже не бути. пропозиція.  

Я про: http://www.minus.lviv.ua/blurb/muzychne-obladnannya/S/882  В попередньому пості щось не зміг відредагувати. Не знаю правда чи ця пропозиція мого товариша ще актуальна.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти