Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Cubase 5
Cubase 5
Nexus - зло, він тотожний Ямасі ПСР-ці, пошвидше позбавляйтесь його... Що порекомендуєте замість нього для FL studio?

які звуки Вас конкретно цікавлять? Якого плану?

Програма лише інструмент. І взагалі, як на мене розуміння "швидше-повільніше" до творчості не дуже сумісне. Колись писали довго і нудно гусячим пером на 5-ти лінійках і створювали шедеври, а тепер гонка за невідомо чим. Це на токарному станку має значення швидкість виготовлення однаковісіньких деталей, а як в музиці може бути поняття швидкості написання пісні? Як нема МУЗИ, чи ідеї, то ті всі швидкості створення ніщо. IMHO. На конкурсі хтось написав з виконавців, що записав спів з одного дублю. Тут нема й що коментувати.

FL Studio (гарна забавка для дітей)     -   Це пусті слова,  маєте факти для підтвердження вищесказаного ?  Тобто аранжувальники, які працюють в фруктах - діти !? 

Все субєктивно! Кому де зручно - той в тому і працює...  Я працюю в Кубейсі бо мені в ньому зручно, і на нікі інші редактори я би куб не проміняв... ІМХО

Чим кращий КУБ від СОНАРА переконай те мене...)))

Володимир Здоров, ви писали що пробували ProTools.

Я чогось марю тим ProTools, хочу поюзати. Так як ви його юзали, скажіть 2-ох словах головні плюси та мінуси, наприклад позрівняно з Cubase.

Це пусті слова,  маєте факти для підтвердження вищесказаного ?  Тобто аранжувальники, які працюють в фруктах - діти !?

Ну а ви знаэте дійсно професійних аранжувальників які працюють в FL studio? В мене ця программа асоціюєця суто з Репом, і знайомі які займаються репом, то сидять на цій програмі.

Ну а ви знаэте дійсно професійних аранжувальників які працюють в FL studio? В мене ця программа асоціюєця суто з Репом, і знайомі які займаються репом, то сидять на цій програмі

 

Знаю, діло не в тому !!!  Я читав чимало інформації  про DAW, і мене цікавить яка найкраща  по-якості!!!  Результат - нема чітко вираженого лідера!  Скрізь свої плюси і нюанси!!!   Я не вихваляю фрукти, але проводили експеримент по якості  в Cubase  і  FL studio!  Різниці майже немає!   Той факт що  бажаючі творити музику на компі вибарають, в більшості випадків фрукти, і пишуть по хіту в годину незаперечний!!!  Про яку якість і творчу думку може бути мова в цьому випадку ???

 

Підтримую Cubase 5 !

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти