Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Cubase 5
Cubase 5

Чим більше програм користувач буде перебирати, тим менше шансів, що він почне щось на них писати.

Ось із цим я не згоден. Перш ніж почати писати, потрібно гарно оприділити для себе програмне забезпечення, яке якнайкраще підходить, а для того потрібно перемацати усі програми. Слава богу їх не так багато, флагманських близько десяти. Опрацювати варто кожну, хоча б по пару год.

Другий момент, я довго сидів на трилоджику та стіліусі, а наразі їх зніс, бо з"явилися кращі варіанти для моєї роботи. Як кажуть час не стоїть на місці - прогресс. Нексусом також довгий час користувався, зараз мабуть тільки пан флейту з нього використовую.

Так, і ще одне, з таким підходом як у вас виникає враження що ви досі на вініл пишете і монітор у вас чорно-білий.

Я користуюсь Кубейсом 11 років. Працювати в тій чи іншій програмі - не більше, чим звичка. Але я знаю, що не освою жодну програму так, як освоїв за 11 років Кубейс. Тобто освою, але в мене немає зайвих 11, та навіть пару років. А інструменти теж змінюю - знаходжу більш достойні заміни. Кубейс теж - версії змінюються, але тільки в сторону покращення :))

Я вас повністю розумію, змінювати прогу, якщо у ній все є що вам потрібно резону немає. Але при нагоді, коли будете мати час, просто поюзайте цю програму. Я, наприкад  з кубейса на пресонус перейшов за тиждень.

з таким підходом як у вас виникає враження що ви досі на вініл пишете і монітор у вас чорно-білий

Досить дотепно :) Я би з задоволенням викинув комп'ютер і грав би тільки наживо; та, нажаль, реалії не дозволяють. Доводиться опановувати найновіші інструменти та технології.

P.S.: Nexus - зло, він тотожний Ямасі ПСР-ці, пошвидше позбавляйтесь його 

Але при нагоді, коли будете мати час, просто поюзайте цю програму.

Я пробував ці нові штуки, Presonus Studio One та Reaper. Пробував Logic 8 під Хакінтошем. У мене нема часу поглиблено їх вивчати - їх глюки, роутінг, сумісність форматів... Можна ще було подивиись на новий Sonar, FL10, Motu Digital Performer, Samplitude, Pro Tools, що там ще є... Але знаю одну кухню - навіщо мені інша? В Кубейсі в мене зроблені пресети, темплейти, воркспейси, що дуже економлять час. Я знаю, що буду повертатись до проектів 2-3-річної давності і відкрию їх без перешкод. І так далі...

>>і монітор у вас чорно-білий.

Atari 1040ST з монохромним дисплеєм і досі є робочими конячками на багатьох студіях. Навіть західних і багатих...

Nexus - зло, він тотожний Ямасі ПСР-ці, пошвидше позбавляйтесь його... Що порекомендуєте замість нього для FL studio?
Nexus - зло, він тотожний Ямасі ПСР-ці, пошвидше позбавляйтесь його... Що порекомендуєте замість нього для FL studio?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти