Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Динаміки, колонки, та апаратура BIG - ХТО ЩО ЗНАЄ - ???
Динаміки, колонки, та апаратура BIG - ХТО ЩО ЗНАЄ - ???
Ну бiля динакорду любий апарат курить в сторонцi,i порiвнювати глупо. А моя акустика звучить i на 25-35 м. Просто не треба ставити на BIGax хрест. Ну так получаеться?

Вадим, та все нормально. Як тобі подобається звук Бігу, то насолоджуйся і працюй на здоровя.

Все, тема закрита!!!

Хотілось би все таки продовжити тему бо вона актуальна і не всім же грати на Динакордах чи RCFах, а особливо в селах та ще й на вулиці в пилюці. Так, зараз халтур майже не має, але нема-нема та й попадають. Маю саби саморобні (креслення акустичної системи B&C Speakers з сайту AudioSila), 125 літрів. Стоять 15" "луганці", 400 ват, 8 Ом. Качаю їх підсилювачем 2* 900 4Ома.Хочу замінити. Не подобається мені звук, креслення зняв один до одного,правда викинув шахту зробив розрахований фазоінв.Вроді би появився звук кращий, але все одно не те. Шановне товариство підскажіть, по поводу BIGа, появилися Динаміки BIG SYB 1506 4 Ома, багато хто їх узяв на саби і задоволені, давка сумашедша та й і ціна 130$ набагато більша чим за подібні але менша чим за брендові.. Підскажіть, хто що про них чув. Якщо ні то підскажіть на що поміняти з бюджетних динаміків на 4 Ома.

 

)

Eminence 15LF  500Вт. (157 баксів)

kolodey2

Eminence 15LF  500Вт. (157 баксів)

На топи, сателіти - так, але не на саби. Технічна характеристика даного динаміка взагалі не підходить для саба.

Парк Аудіо у бюджетних сабах саме ці динаміки ставлять.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти