Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Динаміки, колонки, та апаратура BIG - ХТО ЩО ЗНАЄ - ???
Динаміки, колонки, та апаратура BIG - ХТО ЩО ЗНАЄ - ???

Причому тут підсилювач і т.п. Я порівнюю бренди Англійця з БІГом.   Англієць 400 $ а БІГ 90$ Ще раз кажу -різниця в грошах. А пульт до чого тут? Ну Берінжер.І взагалі Запам"ятайте, до 2000 гр , ніяка фірма пультів не замінить ЛЕГЕНДАРНУ ЕЛЕКТРОНІКУ ПМ -01.   А вже за 2000 -не знаю. Вибачте,що з"їхав з теми.

При чому підсилювач?!Та при всьому...Пояснюю:почепи на підсилювач SoundKing акустику EV,то звук буде сАме Soundking,то ж загальновідомі речі.Та ж історія з фіговеньким мікшером.Того і запитав про підсилювач,бо підозрюю,що через нього "дорогий англієць" звучить так же,як і BIG,до речі дешевший більш ніж в 4 рази...

Причому тут підсилювач і т.п.....  ????? 

хороші динаміки на поганому пульті та підсилювачі звучатимуть не дуже краще ніж дешеві.Це для простого пояснення.

Пульт маю Берінжер 1998р.в.  Підсилювач ТСМ  (доречі теж не поганий)    І те про що я казав то різниці ніякої не чую до сих пір.  Що Біг, що англієть -один чорт. Тільки купа розмов та різниця в грошах.  Біг, це те,що можна купити , -відбити за нього потрачене,-заробити на ньому та далі заробляти !!!  

А кайф на чому лапати?  Завжди є різниця якщо  колоноки,підсилювач, пульт-щось з фірми, ну а якщо один динамік то нічого недасть, ПЕРЕВІРЕНО !!!  Класний апарат для того і купляється щоб ти відпочивав коли лабаєш і насолоджувався звуком.  А ото бумкання хай молоді слухають якщо їх це задовільняє,

Корг І30 щиро заздрю вашій неприхотливості...мені би так

Вы тут ещё и глухие оказывается....   Я про одно а вы даже и не слышите о чём речь.

А ви там єщьо і затянуті слєганца  ,я до вас норомально балакаю а ви як дитина мала обіжаєтесь....не по пацанячому   ,я як починав свою феєричну карєру то в мене був пульт ТСМ  ,два самопальні підсилювачі і дві пари колонок , самопальних роблених на око ,в одних стояли луганці в інших Ейчі Ейчі англійці і я вже тоді різницю чув...я вже не кажу про те коли перший раз відіграв на позичиних майстрових колонках на еміненсах і вже тоді на своєму пульті берінжер,в мене  світ з ніг на голову перевернувся...

ТОму і заздрю бо неможу на гімні працювати а хотілось би...бо я далеко не олігарх....інколи підміняю колєгу в барі ,виручаю, скулю під фанєрки з важним виразом морди лиця,в нього Стаджі там стоять активні. реально вішаюсь.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти