Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музикант, клоун чи блазень?
Музикант, клоун чи блазень?

В нас на весіляях музика тільки для того щоб люди тацювали. Інколи(дуже рідко) перепій.

Як на мою думку, сьогодення диктує трхи інші умови ніж було 10 - 20 р назад! Я про "живу музику" і ведення! Мали такий випадок, і він НЕПООДИНОКИЙ!  Створили ми минулого сезону "Живий" колектив! Повірте що грали без позору! І що!?? Люди кажуть нам задорого! Ціну називали невисоку - 5000 гр з проведенням весілля ! 5 музикантів! Причому марші і обряди грали взагалі акустичнимим інструменетами! Контрабас,акордеон, кларнет, банджо, бубен!   І люди приходячи до нас або до шефової говорили: "Люди ,не тре нам тої вашої живої музики! Нам тре провести весілля і зробити музичний супровід! І тих трьох що у вас грали нам достатьно! (Тобто клавішу, гітару і сакс - старий наш склад.) Як що ми хочем послухати "живу" музику ми підем в той самий джаз клуб, на рок- концерт і ін! НАФІГ НАДО! І то майже всі так говорили - наче змовилися!  І я собі подумав а в принципі люди в деякій мірі праві!   Так що мінімальний склад з проведенням забав, на сьогоднішний день має неабиякий успіх! Є в тому велика доля правди, переконалися на своїй шкурі! А грали живим складом ми достойно, ХТО ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ В КОНТАКТІ може глянути набравши в пошуку "гурт забава - день батяра."  Отако! Маємо шо маємо! і ті хто каже, що все вертається до живого, глибоко помиляються, нам ще до того дуже довго! А до роботи живим складом на весіллі й поготів!!!

Тут і погоджуюсь із п.Бедзю Іванишиним.А велась "гаряча"дискусія...
 

Самі навчили, а тепер ще й нарікаєте. 

Дуже завуальовано! Конкретніше будь - ласка, хто кого навчив і хто нарікає???

Вибачте,що втручаюсь,але мені здається,що ніхто нікого не вчив.Так повелось,що колись на Украіні самі дружні "цехи" були музиканти і перукарі на дев"яносто відсотків-євреі.Але з моменту комерціалізаціі нашого продукту до нас почали влазити "ділки" від музики,от вони це і зробили.Виходячи із ментальності украінця,я б не давав оптимістичні прогнози.Нажаль...

Я маю на увазі мінімальні склади тобто караокери або самограйщики. Навчили людей що там фанера, тепер люди і не хочуть дуже живої музики . Чому ? Невірять. Всі кажуть що "живі" музиканти Фанерщики в 3-4 рази дешевше грають., а ми люди бідні тому і вибираєм завжди ...но за 200 у.о, 

Доброго здоров'я всім. Стосовно відповіді до теми, то кілька слів сказати у мікрофон на весіллі, між піснями, не так вже й важко (для підняття настрою гостям і молодій парі). В кінці кінців - це звязок з публікою, щоби не стояти на німо. Прововести танець з хустинкою і ще щось одне на подобі,-теж можна.Зайти за столи в другому заході на три пісні... ну і що тут складного?Все по ходу. А от якщо щось більше... то звичайно мусить бути окрема людина за відповідну оплату (тамада) і тут вже необхідне обговорення нюансів із замовниками. Стосовно живої лаби... нема проблем. Можна зібрати команду класних музикантів (мінімум 5 чол. плюс солістка для повного фулу)... і що...? Заграти одне весілля в сезоні, бо така контора буде коштувати... мінімум 1500 у.о. А скільки є залів, а в них відведене місце для музикантів, де може розміститись жива команда? І яке буває в них звучання? Часи віткритих площадок і шалашів минули. Хоча в них якраз звучання бомба (пригадую старі часи). Отож долабуємо до фанери клавішою, саксом і інколи гітарою плюс солістка. Оптимально троє чол. і оплата середньо-статистична. Нічого не вдієш. Перепрошую, можливо дещо не в тему.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти