Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Переваги і недоліки між Roland fantom g6 і Yamaha xf 6
Переваги і недоліки між Roland fantom g6 і Yamaha xf 6

Підскажіть будь ласка, що краще для студійної роботи і запису?

1. Ніхто не знає кінцевої відповіді - відносно успішно продаються обидві моделі і крім того ще з десяток альтернативних.

2. Ніхто не знає, що є найкраще саме для ТЕБЕ і тому запитання такого типу на усіх форумах в мене викликають як мінімум подив та співчуття.

3. "Чарівного інструмента" нема і не варто вбивати час на його пошуки. Є інструменти, які умовно підходять для певних задач згідно певних критеріїв відбору.

4. Зараз відомі бренди далеко не ті, якими були в кінці минулого століття і тому в жодному разі не можна керуватись принципами типу "Роланд - то є сила, бо вони колись зробили D50" чи "Корг - то ж є М1".  Часи ті давно пройшли і більше не вернуться.

5. Інструменти треба слухати і пробувати самостійно. Ніхто ж не вибирає дружину чи чоловіка за форумними порадами невідомо яких людей з невідомо якими збоченими смаками :)

6. Я би обмежився X6 та ES6.

7. Додав би Korg Triton Extreme, M3, M50

8. Додав би Kurzweil PC361

Типова відповідь на таке питання: обидва! А Ростислав черговий раз зробив лікнеп, за що респект.

Спробую додати трохи конкретики, так як маю Fantom X6 і деякий час випробовував Motif XS6.

Як на мене - Роланд звучить об'ємніше, жирніше на низьких частотах, на відміну від Ямахи, в якої більш виразний середній та високочастотний діапазон, і взагалі краща стереопанорама, але при цьому звук видається ніби трохи суховатим.

Клавіатура, дисплей, секвенсер, семплер кращі у Роланда. Перевага Ямахи - дуже добрий взаємопідбір пресетних звуків. 

Як зазначено у попередніх повідомленнях - краще мати обидва інструменти, які добре доповнили б один одного.

Типова відповідь на таке питання: обидва!

З задоволенням, але бюджет нажаль на одного з них...тому і звертаюся до когось...

А так по звукам більше сподобався Роланд....

Дякую!

На ці гроші можна купити три різнопланові модулі і займатися творчістю. IMHO. Та і топіктартер і приблизно не вказав яку музику буде створювати. Без цього уточнення всі розмови на даремно.

Більше, ніж три...

Ростислав, я цілком погоджуюсь! (Я б так і зробив). Правда є категорія людей що хоче винятково нові гаджети і деколи донести думку, що добрий звук зроблено набагато швидше і він представлений іншими приладами, буває важко. 

Є дуже простий і ефективний спосіб,  давно відомий і широко використовується. Називається "ендорсемент" і полягає в тому, що хтось з відомих людей-кумирів піарить інструмент. Спрацьовує на будь яких рівнях. Переконався на власному досвіді :) ...

Музика буде різнопланова + запис живих інструментів ....від весільних до Рок н Ролу та Джазу....а інструмент хочу хороший, щоб менше часу тратити на редагування на компютері....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти