Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть назвати гурт=))
Допоможіть назвати гурт=))

Привіт ВСІМ=))

Я вже кілька років займаюсь музикою, співаю, працюю над собою, намагаюсь чогось досягти. Спочатку починала працювати на підмінах, шукала будь-яку роботу щоб якось себе реалізувати. Ось нарешті сталось таке чудо, створила власний гурт, спочатку не надавала ніякого значення назві гурту, але з часом почала подумувати про це, бо як то кажуть у народі "Як човен назвеш, так він і попливе". Отож звертаюсь до ВАС, ШАНОВНІ друзі!!!!!Може хто має ідею, і може поділитись!!!!Наперед вдячна!!!!

Нарешті з"явилась  відвідувачка ! Пропоную Вам назвати гурт"Обрій"!

Дуже вам вдячна!!!!Дуже гарно!!!

Чим зміг,тим допоміг.Бажаю Вам гарних здобутків!

Дякую, взаємно!!!Бажаю творчого натхнення і побільше гарних замовлень!!!

А який в вас склад? суто жіночий чи і хлопці є?Якщо суто жіночий то яб назвав якось назразок "Океан емоцій" ну або "Море мрій,"

Оксанко, дуже правильний підхід робиш. Бо назва потрібна в першу чергу для індентифікації колективу. Якісь конкретні варіанти називати не буду. Додам лише, що назва повинна запам'ятовуватись і не бути шаблонною, чи заїздженною. Назва повинна легко вимовлятися і мати лексичну основу таку, щоб людина не встидалася її вимовляти. Кожен раз вимовляння назви вашого гурту кимось, це PR. Про це ніколи не потрібно забувати. Бо існують такі слова, чи словосполучення, що не всі їх можуть собі дозволити вимовити. Назвати одним словом, на мою думку, краще ніж двома, чи тим більше  трьома словами. Неварта називати якось надто чудернацько, бо обивателі можуть потрактувати невірно яку "вивихнуту" назву, побоятися взяти на весілля. (Весілля ж раз в житті! Хто казав?))). А з іншої сторони, "не ім'я красить людину, а її справи".  Скільки пам'ятаю, то з назвою завжди були суперечки в колективах, в яких я брав участь. Яких тільки слів не підбиралося... Це явище не нове і будь-хто пройшов через подібну ситуацію. Якщо ж ти сама створила колектив і вже цим самоутверджуєшся, то самостійно візьми за назву те слово, що найбільше крутиться в тебе в голові. А потім наповнюй вже роботою і ніколи не повертайся до цього питання з думкою, чи добре названо гурт. Головне що собою являє колектив, а не те чи вдала назва.

"Як човен назвеш, так він і попливе"-тут у твоїй думці чи то вислові, вже назва закладена "ЧОВЕН")

Дуже дякую ВСІМ за розуміння і допомогу=)))

А у нас в колективі двоє чарівних хлопців і я=))))

ДЯКУЮ ЩО ВІДГУКНУЛИСЬ=)))

Обдумував відповідь, а, виявляється Ігор вже все розписав. Я б лише додав, що назва не повинна бути патетичною і занадто офіціозною - воно відвертає, коли вдуматись в неї. Назва повинна бути злегка дурнуватою, аби запам'ятатись і показати, що ви є веселити і нешаблонними людьми. Хоча тут дуже легко переборщити...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти