Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Звукова карта Lexicon Alpha
Звукова карта Lexicon Alpha

Підкажіть чи хороша карта для запису вокалу?

Все залежить для якого рівню використання, з яким мікрофоном буде використовуватись. В кожного своє розуміння "хорошості". На Ваше питання можуть бути кардинально різні відповіді і всі будуть по свому вірні. Карта бюджетного класу, для аматорів, видатних досягнень з неї не витиснути.

Мікрофон в мене AKG D5s.Раніше я писав через пульт,прямо в лінійний вхід.І ніяк неможу добитися стройки мікрофону,записую одне а на апараті звучить зовсім інший голос,пробував різні варіанти.І тому думаю купити карту.Що порадете,БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ.

По перше, преамп, бажано ламповий, не буду вказувати моделі, по грошах вирішите, по друге, більш-менш нормальний звукач починається від 300-400 доларів. Дивіться в залежності скільки каналів вам потрібно. По-третє, також бажано мати компресор.

rozmay,  вкажіть  якого рівня запис Вас цікавить і скільки можете інвестувати для початку. Ну а вже потім можна рухатись далі. А то посипляться ще поради з RME і U87.

Хочу принаймі добитися того щоб записувало той голос який я маю з пультом я того добитися не можу.Я розумію що RME,компресори і тому подібне це вже професійний звук але він обходиться у велику копійку.Розчитую на початок 150 доларів.

Без повноцінного якісного ланцюжка "мікрофон - преамп - карта" буде порожня трата грошей. Вважаємо, що Ви, як мінімум, уявляєте, як користуватись тим, що купите...

Як на вашу думку,динамічний мікрофон AKG d5s-Звукова Lexicon Alpha,звучання цих компонентів буде краще як через пульт?

А звідки нам знати, чи той мікрофон пасує до Вашого голосу?

В живу на апараті мікрофон просто клас,довго вибирав мікрофон,і залишився на цьому варіанті,короче кажучи я ним задоволений.Ну так що краще?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти