Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland Ax Synth
Roland Ax Synth

Панове підкажіть будьласка ,чи можна в цьому інструменті якось відредагувати звуки. ВЕлике дякую всім хто відгукнеться!!!

 Гарна штучка- минулого року чуть не купив, подумавши ,що напевно тільки для живяка.

так ,для живяка і куплялось))))

А-уу мені хтось допоможе????????????Чи на нашому сайті нема спеців які б дали собі раду з даним девайсом

Думаю що дав би раду і не один. Богдан, щоб дати пораду, потрібно вивчити питання. Мені щось і невідомі користувачі цього інструменту.

А от мені один користувач відомий))))Розумієте інструмент ніби хороший ,звучання достойне, та воно і недивно 200 звуків за 12000 тисяч ,але деякі звуки надто вже сухі ( я б зказав негодяться для гри в стилі "українське весілля") і хотілось би їх трошки підкрути , ну хочаб ефект обробки поміняти, а інструмент повністю "зашитий".....Вичитав в інеті що можна до нього скачати програмку і за її допомогу відредагувати всі параметри, але , чесно кажучи, так нехочеться в усім цім розбиратись тим більше що інструмент немій, думав хтось підкаже швидке і просте рішення проблеми ну да ладно , прийдеться трішки самому попаритись...

Богдан, це ж контролер, в першу чергу. Звуки там банально йдуть бонусом. Такий собі "джентельменський набір". Роланд такі фішки і в інших інструментах вимульковував. Наприклад в органі VK-8 запхали стрінги, піанінки, ліди. Докупити до цього кейтарчика який недорогий модуль (хоча б Roland JV-1010 або який інший).  А обробка... Взагалі-то по-дорослому обробку беруть зовнішню. В мене в Roland D-10 теж сухенько, а коли через зовнішній проц, то вже з'являється тлущ. Я от слухаю, слухаю і не можу доперти якими стилями користується в PSR-ці Елліс Хол:    

http://www.youtube.com/watch?v=P6h5vznbW0A&feature=related 

Звуковая библиотека: 256 основных + 8 специальных (включая SuperNATURAL)

Оці 8 і будуть більш-менш нормальними, решту під питанням.

Є російський мануал: http://www.rolandmusic.ru/getfile/shop/438/AX-Synth_rus.pdf

Пише так:

Управление звуками с помощью программыAX-Synth editor”


AX-Synth комплектуется программой редакции/архивирования, которая позволяет модифицироватьсохранять) любые аспекты встроенных звуков. При работе в связке с данным интуитивным программным обеспечением, AX-Synth представляет собой полнофункцио нальный синтезатор.

З "морди" рулиться тільки один параметр  - рівень ревера на патч. :(

І ще:

Стандартные тембры AX-Synth организованы в 8 групп по 32 “вариации” (звука) в каждой

Выбор тембровSuperNATURAL” и “SPECIAL”
Для сольного исполнения предусмотрено 4 тембраSuperNATURAL” и 4 тембра “SPECIAL”. Выбор тембровSuperNATURALSuperNATURAL является новейшей технологией генерации звука от Roland, повышающей реализм и экспрессию исполнения. SuperNATURAL точно воспроизводит естественные тембральные изменения и нюансы акустических и электронных музыкальных инструментов.
AX-Synth содержит 4 тембра SuperNATURAL: VIOLIN, CELLO, SHAKUHACHI и TROMBONE.

...........................................................

Выбор тембров “SPECIAL”
Доступно 4специальныхтембра: TRUMPET, SAX, STRINGS и JAZZ SCAT. Они основаны на технологии, отличной от тембров SuperNATURAL.

 

Я би краще розглянув варіант з покупкою AX-1 чи АХ-7. Вони взагалі без звуку - суто контролери, але зате не переплачуєш за непотрібні звуки сумнівної якості...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти