Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Сучасна музика
Сучасна музика

Вітання колегам! Виникає питання"У нас на весіллі тільки обходимось польками.вальсами?" А де сучасна музика у стилі Sex Shop Boys-колектив чудовий.Альтернатива багатьом російським "бандам" да і все? І що ми зможемо запропонувати молоді?Ну і де ж наша сучасна українська музика в такому стилі?Нема? Чи я відстав...Чи що не знаю...Вислювлюйтеся,якщо є бажання...

На мою думку нам такої сучасної музики як в росії чи де інде не потрібно. В нас люди і молодь в тому числі дуже добре бавиться під наші українські суперові шейки, тим більше що половина з цих шейків вже також перероблена під більш сучасний лад! Хлопці з Sex Shop Boys кльово валят, але то не є така вже і сучасна музика, я б сказав шо це більше сільська танцювальна ніж естрадна музика, але це моя особиста думка.

Потікстартер мабудь незнає який репертуар домінує на весіллях в РФ? Звичайний кабацький репертуар. В прямому розумінні. Спеціально зв'язався і розпитав своїх колег з Росії. Так що ми по весільному репертуару "впєрєді планєти всєй".  А це все чого більше, а чого менше, польок-шейків-денсу, надто відносне і до поняття "сучасне" й немає особливого відношення. Є як є. А почнете "вчити" гостей, то можуть виникнути проблеми. Інша справа що колись всі виглядали індивідуально. Тепер всі на одно лице, бо "грають" один-в-один. Цей "стиль" музики  я б назвав мінус Львів ю а. Не вірите? Подивіться на YouTube ролики "лабла". Всі як "брати-акробати". Деградація повна. (Я про спів під одні і ті ж фанери).  А я пам'ятаю весільні команди які, попри свій аматорський рівань, навіть творили свої простенькі може й наївні пісні і цим пишалися. Що характерно, то публіка з цього і не насміхалась, чи кепкувала, а навпаки поважала за прояви, хоч і дилетанської, а таки творчості. Тепер це, за рідким винятком, відсутнє. А навіщо напружуватись, як є "бомбосклад"-minus.lviv.ua.

Вітання до активного форумчанина п.ІгораГарваса!Поважаю Вас за Вашу позицію!Молодь підходить і просить що-небудь сучасне,стилю "диско" треба сказати "гудбай!"І тому в мене проходять російські пісні,а речей типу (Секс Шоп Бойс) не бачу на сучасному музичному українському просторі.Кожному- своє.В кожній області свої звичаї.Розумію,що музиканти на Західній Україні обходяться тільки народними речами,але у нас є ще інші регіони.І сучасний стиль я черпаю з російського репертуару(у нас це проходить).Може,тема невдала?Закриваємо,мабуть,дійсно кожному-своє.З повагою-до всіх форумчан!
 

Ні пане Василю, тема потрібна. У нас на Житомирщині, (трохи на Київщині) де я в основному працюю, багато замовляють російських пісень. Під Борисенків пруться, хоча мені недуже їхні пісні, дуже багато Віктора Корольова, якого я поважаю. Але коли гарне Українське то теж людям в кайф. Я два роки тому був на весіллі як гість(жінчина племінниця виходила заміж) у місті Миколаєві в ресторані було.Там населення російськомовне. В музикантів українського  не було в репертуарі. Я з собою взяв флешку зі своїми піснями Українськими, попросив заспівати для племінниці, поздоровити. То я вам скажу там всі гості були в шоці, не хотіли випускати зі сцени. Потім я музикантам скинув ці пісні. Так що наша піня УКРАЇНСЬКА ніколи не впаде а навпаки, тай є чимало для молоді Українського.

Не скажу,що ми на Західній Україні обходимося тільки вальсами і польками.Буває різна публіка і різні регіони.Тому ,дла запасу потрібно мати усього потрошки,але не забувати дивитися як поводять себе гості ! Обовязково старатися працювати УКРАЇНСЬКОЮ музикою ,бо насправді маємо набагато кращу ніж у росії !!! Не так давно, грали весілля у клюбі "ДЗИГА" (ЛЬВІВ) , то Пан Директор попередили нас ...Ніякої Російської музики!!! Грайте Польську, Єврейську, Грузинську, але не Російську !!! Мусили слухати, а кайф злапав серйозний.Переспівав більшу половину "Світозарів" і ще багато на таку тематику ,і повірте НАБАГАТО ГАРНІШЕ було ніж з Російською естрадою !

Шановні форумчани! Якби я не був шанувальником української пісні-мене б тут не було.З великою поагою до Вас,знайдіть в неті гр."Бис" "Ближе к небу",або гр."Кар мен","Лондон,гудбай!"(Не може дати дядько дати посилання,бо в неті не очень).І у нас нема в такому стилі українських виконавців.А на рахунок "гарніше  було ,ніж з російською естрадою"-це націоналізм.До речі,приїздила шанована гр."КИШ" у Львів,-замінували будову цирку(де вони мали виступати),концерт затримано,але з повагою ставлюся до "КИШ"а,бо вони мали в репертуарі українську пісню "13-та рана"Це-повага до людей,куди вони приїжджають.Вибачте за відхід від теми!
 

Перепрошую , пане Василю,  ви таки дійсно відійшли від теми. А що до фрази про націоналізм  ,  то   як говориться  -   "ні в тин , ні в ворота".

Що поганого в тому щоб любити свою націю, ??????????Люди ви оперуєте якоюсь "збоченою" перкрученою пост комуністичною термінологією, Насправді націоналізм то є добре      ....Націоналіст то людина яка любить свою держави і покладає максимум зусиль для того щоб вона розвивалась і міцніла...Я націоналіст і горджусь тим.

   А по темі скажу так вся музика яку ми виконуєм в даний час сучасна...Інша річ що та сучасна музика ділиться на різні стилі ,такі як техно ,транс ,Р енд Б, фольк, кантрі,рок ,і тд., От саме такими термінами мені здається треба оперувати при обговорені специфіки сучасної музики

Що до націоналізму, то повністю погоджуюсь з п. Богданом, насправді термін "націоналізм" плутають з терміном "фашизм", тому виникають такі проблеми при спілкуванні. 

А що до сучасної Української музики в різних стилях, то її є купа, лише потрібно гарно пошукати, благо-маємо інтернет, і ніхто не намагається його цензурити на рахунок Українських пісень.

Також багато є перекладів та каверів і обробок, то чому їх не використовувати. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти