Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ударна установка Roland TD-9KX серія V-DRUMS
Ударна установка Roland TD-9KX серія V-DRUMS

Панове хто що може сазати про цей інструмент ? Вартує він уваги ?Чи всетаки ніщо не зрівняється з живими барабанами????

На мій погляд, це те саме що видобувати звуки гітари з семплерної клави. Або ті самі барабани з клави. Ніби дуже подібно, але ключове слово такой "подібно". Так, згідний, без зайвого гімору конектиш в стереолінійку. Але сам звук і тактильні відчуття... Я не прихильник таких вирішень питання.

І всеж таки підкупляє простотою експлуатації
 

Самий крутий барабанщик Омар Хакім прописує світовим зіркам в себе на студії  заказні

треки(Roland TD 20) ,а потім відсилає.  Любий з серії TD  звучить достойно - навіть бюджетний Roland  HD-1

Радив би -  стопроцентно  ідеальний варіант

http://www.youtube.com/watch?v=JqayBUj2no4

Микола, Омар Хакім добре заграє на будь-якій установці.  А те що користується Роландом, то пояснення просте - він ендорсер цієї фірми. А те що якщо комусь підходять подібні інструменти, ну то і чудово. Головне щоб музика була цікава і якісна. Я висловив тільки своє бачення  цього питання. Я не барабанщик. (Ну не зовсім. Грати трохи вмію))). Якщо мені прийдеться коли і співпрацювати з барабанщиком з подібним інструментом, то буду, бо для мене головне результат. Лейбаки і бренди музики не творять, творять музику звичайні люди.

Були в мене живі барабани- ор.TAMA...ROLAND TD  те,  що треба( динаміка, особливо в TD-20,  неймовірна)

Як на мене, то краще живі барабани, хоча в настройках та роботі в малих приміщеннях простіше користуватись модулем. Це має бути Ваш вибір.Ви поставте одні і другі і Ви все зразу зрозумієте.Живі барабани це сила!!!

Якщо для роботи по кабаках - весіллях то однозначно -РЕСПЕКТ модулю Роланнд ТД! Проста у використанні, економить час, нерви при настройках і тд. Великий позитв в тому що граючи в малому приміщенні Ви граєте зі звичною для Вас динамікою і Ваші колеги музиканти біля Вас кайфують а не хрипнуть! Тим більше ПАДИ того інструмента мають як мінімум 2-3 контролери. тобто ви собі на ту саму тарілку "Райд" можете навішати на "чашечку", на "серединку" і на край тарілки ріжні звуки - зручно!!! І так на кождий ПАД! Динаміка в інструмента чудова єдине що не звично то артикуляція взяття звуку, трошки не те відбиття(інакше як у пластика) - тре привикнути! А загалом СИЛА  - сідай і ГАТИ!!!!  PS. До недоліків ще можна віднести те що порівняно з "живими" вона тембрально "бідна" все таки на одному малому барабані на "живі" можна (без фанатизму) видобути як мінімум 8 -10 тембрів! А так маємо тіко 3 !

Ну добре. Скільки ця модель у нас коштує?

Якщо в магазині "ТРембіта" (Львів) найпростіша з сімейства ТД то Ростик менеджер мені пропонував нову за 12 000 гр.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти