Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Регіони, репертуар, ціни, особливості гри на весіллі та корпоративах.
Регіони, репертуар, ціни, особливості гри на весіллі та корпоративах.

"стара хата", "...(ефективним аргументом у вирішенні такої розбіжності в ціні у 90-х був "елЄтрод запханий у динамік" - але зараз ХХІ ст....)..."

Може то був і дієвий спосіб, але погодьтесь, то ж дикість дика на сьогодні. Ну не хочуть люди хлопові заплатити вашу ціну то чим ви їх заставите... А от половину заплатити згідні то якщо його так влаштовує і замовника та лаба теж влаштовує то до чого тут ми всі з тими цінами які хочется нам...

vikto, "...Кожен має свою ціну.У когось апаратур а кштує *копійки* в когось дуже дорого. ..."

Не згідний тут я з вами. За моїми спостереженнями, основному числу замовників, абсолютно до лампочки та і ваша і моя апаратура, її вартість, рівень та цінність для тої лаби. До лам-поч-ки! Замовнику головне хороший якісний (по його індивідуальним міркам) результат і прийнятна за то всьо ціна. А всі "заморочки" з апаратом то є особистий геморр самих лабухів, в кожного в міру своєї технічної обізнаності, смаку, фінансової спроможності та жагучого бажання випендритись перед колєгами. ІМХО.

От про ІДИВІДУАЛЬНІ МІРКИ  ЗАМОВНИКІВ хотілось би почути більш конкретно. Але результат відомий наперед як завжди:

- скільки вас буде....

- чи тамадуте, ігри, привітання і т.д ( хоч на то є люди, які свою справу роблять)

- чи за столами граєте ( по замовленю клієнта)

-  чи "бульки" пускаєте ( так нас одні замовники і запитували)

А в кінцевому результаті: - скиньте з 200 - 300 гр.

Якщо порівняти договір з музикантами 20 річної давності ( їх теж було не мало, і грали по різному і апаратура різна була кожного). Замовник приїзжав з пляшкою, калачем і завдатком. Питання були прості: - Коли за вами приїхати і хлопці не підведіть. 

А зараз чисто моє мислення:

- обговорювати  час і умови забави ( є Велика різниця грати на дворі і приміщені, 8 - 10 год. і 18 - 24)

- обговорювати " заманушки" ( світло, мило, сніг іт.д) - можна все але за окрему плату

Теж саме і з кількістю музикантів. Все це взагальному впливає на ціну. І не тільки на ціну , а і на якість самої забави.

P.S У день Сміху - не до Сміху

 

Вітання! Мені здається, що набагато все простіше - зараз  "музикантів" хоч "греблю гати".  Раніше пару "кантор" на район і все (і то всі майже " кантори" в райцентрі)! Не хочу ображати ні в якому разі сільських мешканців ,але мені в розмові казали,що в якийсь клуб їде "естрада" із сусіднього села. Одним словом, як гриби після дощу з"являються новоспечені "музиканти". Вони будуть "грати" за шмат сала,але будуть "грати",а народ зараз вибирає музику ,як "котлети". Дешевші, але ж "котлети". Доводиться мені слухати "артистів " у так званих "кабаках"  ,то колись би за такий "спів" ( вони ж ніякими інструментами не володіють, але Бог з ними!) на відстань пострілу не допустили в нормальний кабак. Тепер народ призвичаюється до музики і співу "а-ля Поплавський" і вперьод! 

"Стара хата" - до вашого відома крім саксофона у нас в колективі ще так скромненько Korg Pa800( не як меблі, лабаю на них близько 50% репертуара + підіграю любу пісню гостям які захочуть поспівати) і акордеон( якщо потрібно за столами пограти).І весілля в нас розписані (поки-що) до кінця жовтня. Я свій пост написав до того, що дуже часто ці всі додаткові послуги на... не потрібні на тих міроприємствах, чисті дурні понти, при тому часто-густо дуже невисокої якості. Потім нам приходиться заново розкручувати розхолоджену публіку.

Не може автоматизована робота коштувати як ручна. Не може репродукція коштувати як картина намальована олійними фарбами. Пропозиція перевищує попит. Хотіли полегшення праці - отримали. Історія має властивості повторюватися. Лудити — учасники перших стихійних виступів на підприємствах Великобританії наприкінці XVIII — початку ХІХ ст. — ламали верстати і фабричне устаткування. Може підем нищити ноути?)))) Музика немає такого значення як колись. Це раніше при перших звуках публіка зривалась у танок. Тепер треба добре попотіти щоб втримати їх і заставити масово танцювати трохи довший час. Кілька танців і сідають. Тому для розбавлення часу пішли і ігри, і конкурси. За стриптиз, вогняне шоу, шоколадні фонтани і т.ін. платять, бо це все малопоширене і модне. Втримається те що цікаво. Був період коли оформляли повітряними кульками зали. Ніби пішло на спад. Що пропоную? А нічого. Все само собою втрясеться. Ми живемо в час дикого капіталізму і ринкових відносин. Не забуваймо про це.

SHARIK, "..От про ІДИВІДУАЛЬНІ МІРКИ ЗАМОВНИКІВ хотілось би почути більш конкретно.."

А що ви тут сподіваєтесь почути такого що не знаєте? Комусь послухати звучання з хай-енда це отримати насолоду і кайф, а комусь той же трек послухати з китайфона за 250грн це тоже називають кайфом який навіть не піддається сумніву бо ж на тому китайфоні намальване надкушене яблучко. О! 

А от ще про "індивідуальні мірки замовників" : приходить колись до нас, в один з ресторанів в якому я працював з колективом, пара молодят, типа "на прослушку музики для ну дуже солідного весілля", Зайшли в зал сіли тихенько і слухають, наблюдають. В залі якраз корпоративчик однієї солідної фірми на 40 чол. Дами в шикарних довжелезних вечірніх платтях зі стразами, в пєрьях і без, дорогі парфуми, "дяді" у смокінгах вобщем, як казав один герой Гайдая "Всьо чинно і благородно", як прийнято в дорогих закладах. Пари собі потихеньку танцюють прилипши одне до одного під скрипочку... Весь вечір все солідно, красіво і дорого. . Так от та наша пара молодят просиділа в кабінці весь вечір і навіть ні разу звідти не вийшла, а в кінці коли вже розходились, молодята підходять до нас в музикалку і "базарять" нам: "А чому у вас якось скучнувато так, чому ви ТІК ні разу не зіграли. От ми вчора ходили у бар на сусідній вулиці, так там так весело весь вечір було, там усього один музикант, але чотири пісні ТІК так весь вечір грав, всі так високо скакали..." Ну і вся їхня подальша мова в такому ж плані була зо 20 хвилин, поки вони не пішли додому. Так от ми з ними навіть телефонами не обмінювались... От вам і "індивідуальні мірки замовників"...

Хіба я, лабух, маю пояснювати двом дорослим людям, які вже навіть вирішили щоб одружитись, чому дами у вечірніх сукнях та "дяді" у смокінгах не танцюють "як положено" і чому вони не замовляють собі той ТІК, і чому у них "якось скучнувато так" на вечірці. Хіба я маю тим молодятам пояснювати чому "дяді" виклали тільки за одні наїдки на столах десь біля 20 тис. грн. і чому то так "ваабщє дорага"... "Індивідуальні мірки", блін...  А те чому даний муз.колектив працює саме в цьому закладі їм що теж пояснювати, і пояснювати чому "дяді" за 5 годин роботи самі запропонували лабухам 600 долярів і пояснювати чому у мене "метелик", а в манжетах запонки... Нічого їм не потрібно пояснювати - все одно вони того не зрозуміють, тому що вони танцюють "як положено" і "так класно високо скачуть" під ТІК, і для них "усього один музикант" таку радість приносить, навіть не дивлячись на те, що цілий вечір він співає у пуховику і добряче "вклеєний", а на підлозі повно металевих кришок від пива, обгорток від чипсів та недопалків...  Незрозуміють бо вони як сказав наречений(мова оригіналу) "Ми абоє с цьою дівчонкой кались под гітарку в бісєдкє пєсню громко пєли. Тоже красіво получалось."

От вам колєги і різні "індивідуальні мірки замовників"...

ZZ2000 

(мова оригіналу) "Ми абоє с цьою дівчонкой кались под гітарку в бісєдкє пєсню громко пєли. Тоже красіво получалось."

Порвало в хлам)))

Доброго дня Вам друзі-музиканти.Пишу я рідко -все більше читаю Вами написане.Я з Радехівського р-ну,Львівської обл.,хоч багато граю в Бродівському,Буському р-ні та на Волині.Повністю з Вами згідний.Є дуже багато лабухів які навіть клавішу не підключають а ставлять для вигляду.Грають навіть за 1000грн. Мій гурт "ЗАБАВА" це я і дружина.Не повірите але ми працюємо тільки під YAMAXA PSR S-500 і ніякого ноута чи МР плеєра.При столі акордеон і бубенчики .Три роки як замовив і купив стилі(диско,полька,вальс) на 70% граю на живо і тільки 30% під фанєри з флешки(в основному свої) тому ,що міді  сучасних нема а  всі переходять на МП3,а мені чомусь звучання МР3 мало подобається тай майже в кожній пісні підспівка а це взагалі погано .Я рахую ,що треба співати суто своїми голосами хоч і в мене не дуже вокальні дані.Погодьтеся ,що майже всі Ваші замовлення приходять до Вас після тяжкої праці на репетиціях а не від того ,що якийсь дядько казав (хоч і це також). Одним людям подобається Ваша праця-другим -ні.Ми тримємо таксу 2500-3000грн.з своїм транспортом (залежить від дальності замовлення) . Хоч репертуар без МР3 трохи менший від тих хто ДЗІДЗО чи ТІК по п"ять раз за вечір ганяє, але своїх замовників ми маємо ,та все ж працювати руками на весіллі набагато краще-погодьтеся  (хто вміє хоч трохи грати)  ,якийсь азарт появляється чи що?Ціну скидали і будуть скидати (виживає хто як може) але свою працю треба поважати і  ЗАМОВНИКИ будуть-повірте.Так що давайте працювати і все буде ОКЕЙ !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти