Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Регіони, репертуар, ціни, особливості гри на весіллі та корпоративах.
Регіони, репертуар, ціни, особливості гри на весіллі та корпоративах.

Привіт усім!!!! На рахунок того що у Львові тамада бере 1000$ чула сама, але не знаю на скільки це правда. Я сама з Червонограда, Львівська область, тут наші колеги беруть за весілля (1 день) 350-400 у.о. зі своїм транспортом, рідкість, але в районі присутні, так звані "СЛОНИ", вихід за столи з баяном і т.д вертається в моду, і в кабаках тоже, бо як "вийшов з баяном за стіл, та ще й пару жартів закинув, то фест-музика".... Тамада бере тут 150-200 у.о...як домовиться... Майже всі весілля працюємо у львові і поблизу... У Львові все простіше, ціни різномаїті..чула що грають за 200 у.о, а є такі що за 700-800 у.о... ну а в середньому 400-500 в складі 3 чол... Репертуар різний, 5-6 польок, 6-7 вальсів для "старої кавалєрки", а решта все"гоп-ца-ца" і "дригалки" в перемішку з повільними... Ми стараємось без російського репертуару, але для того щоб не було ніяких казусів, узгоджуємо попередньо з клієнтами яку музику вони би хотіли(тобто чи росія обов"язково)....     Шалаші--рідкість, але недавно грали в Жовківському районі 2 дні, було круто, весілля до 7 ранку 1-й день, перший стіл в 16 год, до 18-00 , а 2-й стіл в 24... Там перший танець молодих заведено перед застіллям першим робити...  дивно.  А другий день до 3 ночі.... народний репертуар, багато польок, вальсів, повільних і шейків, ну все як годиться.... правдв на другий день просили трохи російського, але 80% -- все таки український репертуар. Конкурси проводимо самі, треба ідем за столи ... Наш слад 3 чол, 2-хлопці--красені і я.... Більшість репертуару з любимого"асера", але хлопці підіграють в живу...Я вокалістка, хоча і баяністка, але тягати баян лінь і спина болить добре, тим більше мої хлопці також баян освоїли добре....

Ужгород - Закарпаття. Ціна від 400$ в Ужгороді до 800$ на Тячівщині (350-500 гостей) в румунських селах(це з слоном).+ транспорт. Весілля починається з 18-ї і до ранку.Бувало грали до 7-ї -пів на 8-му ранку.Репертуар найрізноманітніший - від народняка до самих сучасних західних хітів.Приходиться постійно слідкувати за новинками.Часто молодь просить під ранок просто поковбаситися під дискотечку. Виконуємо всі побажання...

Волинська обл. Ковельський  р-н .смт.Голоби ..  весілля  починається  приблизно о 10.00  біля  будинку  молодого  -наживо  акордеон , сах , барабанчик , сопілка  ( інстр.  польки ,вальси )  потім  теж  саме   біля  будинку  молодої . Потім  молодята  їдуть на вінчання  ми  їдемо розставляти апарат . Починаємо  працювати  приблизно  о 16.00  до 20  - 21 .00 -  друге  застілля , потім  з   22  до 24.00  в  містах  ,і  до  1 , 2  ночі  по  селах .

   Працюємо  учотирьох - Валера,Вася,Наташа,Асус!   Репертуар різний -  україна -30 % , близьке  зарубіжжя -50 % ,фірма 20 % . Підлабуємо  жив'яком (сах.акордеон,сопілка)   .Ходим обовязково  між  столами  -наживо з  інструментами  +  проводимо конкурси ,забави !  Стаж  роботи 20 років  .Ціна  1600-2000гр.

Наразі прцюю сам (так вийшло). В основному початок о16:00 до 1:00-2:00. Такса внас в окрузі  900-1200 за день,вище не буває.

На Долинщині Ів-Фра.,ціна на 1 день,з 10-11 ранку, до  5-6ї  наступнного  3000--5500грн.Фанєра у всіх єднака.Декотрі гурти дограють (клавою,саксом,ґітарою),Водиться слона і 2--3рази по межи  столи тра зайти по хв 30. Рано під хатою молодої грається ..НА ДОБРИЙДЕНЬ..(така спец.мельодия),потім у хаті перетанцьовування молодої з родичами і хатніми(коломийки з репертуаром до цього дійства) ,а перед цим є такий побажальний віночок куплєтів тоже на спец мельодию.Дальше те саме у молодого.Потім з молодим ведуть слона до молодої,а відтак і до шлюбу.А дальше Ви в курсі...

гурт Награш . То нашо Вам ті гроші? Краще грайте за банку горілки і миску голубців.

В Луцьку брали у минулому сезоні за весілля 350-400 у.е. Чисто музика в кабаку. З 14-16 год до 23-24 максимум. Всі виїзди під хату за окрему плату.

У нас,Самбірський р-н, такса 3500(без доставки). В селі є два гурти , конкуренція здорова ні ми ні інші фонограм не використовуємо.

Топікстартер - "...У мене в Рівненській обл. за день весілля беруть від 1000грн до 2000грн..." Да-а, хлоп покрив всю область, :)))) Прям цар..:)))  А якщо серьозно, я сам звідтіля, і що можу сказати, по-перше не беруть, а просятьі не факт що за ту скму поїдуть, а по-друге все одно ж зарази їдуть за сумму набагато меншу і не тому що гршей їм не хватає (хватає бо інстр. та апарат нині дорогий але у всіх він є), а тому щоб та халтура не пішла від нього до його товариша (жаба одним словом) - це я "заявляю желєзно". А що вже спостерігати за тими передвесільними корчами та заграваннями лабушні із замовниками прикольно то я вам кажу... Ну не зустрів я ще лабуха котрий відмовився їхати бо не його ціна спустить сотню-другу гривень і все одно поїде... Лише щоб друзі позаздрили що за місяць він виїзджав аж п,ять разів... Мені от особисто навпаки подобається вивозитись менше а привозити більше, нехай два рази в місяць але по 4000грн. Так хоть з якою мадамою десь сходити на вихідних як нормальним людям можна, а не все лаба да лаба... ІМХО

Ще одне - топікстартер "...За все весілля граю максимум 5-6 польок та 3 вальси..."  Невже вам настільки обридлий украінський фолкльор, та грайте більше що ж ви ту блатату галіму да рос.попсу ганяєте, грайте українського більше його на весіллі ніколи багато не буває бо то наше, рідне то не шансон з його слізьми і соплями... Чи так дуже боїтеся втратити востребованість та потенційних замовників... Питаннячко...

Житомирський район.Стаж "лабуха" 33 роки .Починав,типово для тих років:грав на гітарі в колективі з 4 чоловік.Останні 10 років -на іоніці,останні 3 роки -

"грішу" буком.Граю і в шалашах,і в кафе .Ціна-від 1000 гр. за день.Але це теж доволі відносноселах весілля проходять доволі стандартно:десь з12-14 год. до 1-2 год ночі.Три законних заходи за стіл,збільшення  активності танців із збільшенням вжитого гостями "топлива".Вся гра тільки в дворі. Репертуар різноманітний,але на ура йде все українське г."Єкспрес",та сучасні обробки укр. пісень.

Щось зробилося з паузами між піснями:пів хвилини тихо і вже ГВАЛТ. "Грай!""Що це за музика?!" Колись курящі музиканти і перекурить могли між піснями,а хтось і чарочку хильнутитепер-ніякої паузи.Грати доволі важко.Ще одна заморочка-це бажаючі заспівати з числа гостей.Викручуюся.як можу.щоб не дати мікрофон.Але якщо вже дорвались,то як каже зараз молодь-"капець".І таких хватає.

В кабачку грати легше в плані такому,що до11 вечора  і кода,більш краща організація гостей,все таки до 80 чоловік,меньше "увагидо музики.Але буває мінус у відстройці апаратури :то дуже тісно,то вузько,то кругом цемент і звук страшний .і накінець.Знову вживаю слово--раніше.Раніше якась була більша повага до весільних музикантів,можливо тому,що люди були жадніші на музикутепер карооке,центри і т. д. і т. п.Це все добре,але на мою думкуталант,творчість музиканта якость нівелюєтьсяШановні колеги,знаючи вашу працю,в яку ви вкладаєте всю душу ,здоров'я,нерви, бажаю наснаги,терпіння,багато років грати і радувати людейвеликою повагою.  

Help! Про Сколе і район хто що може сказати? 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти