Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Доцільність радіо на нашому порталі.
Доцільність радіо на нашому порталі.

З поштової скриньки - "...Сьогодні на "Своєму радіо" стартує програма "Своя країна". Кожна область від тепер буде мати свій ефірний час на радіо. Першою експериментальною ластівкою стало міcто Рівне. Пісні Рівненських виконавців звучать на "Своєму радіо" кожного дня з 18.15..."

Класненько, нарешті всі хто полюбляє писати чи співати пісні, може "засвітити свою творчість на люди" аж на всю нашу прекрвсну країну. І до речі практично безкоштовно, що важдиво! Ну і так як я з славного м. Рівне, то мені дуже приємно що саме наше місто в цьому експерименті найперше, думаю цікавих авторів та виконавців у нас в місті має знайтись на що і сподіваюсь. А адміністрації сайту велике спасибі за такий приємний сюрприз. Дай вам Бог здоровья!

А у мене радіо не працює. Тобто раз працює, десять - ні. А хочеться, щоб працювало)

Skażit, budlaska, a chomu na konkursi wokalistiw dlia wyhrashnyh nemaje nawit symwolichnyh pryziw?

Призи є, на фінальному конкурсі в реалі.

1 грудня відбудеться конкурс вокалістів в реалі "Зимові Зустрічі" - тут уже і будуть призи.

Щиро прошу адміністрацію перевірити роботу радіо. Це моє єдине улюблене інтернет радіо. Я його просто обожнюю. Але останнім часом воно більше непрацює аніж працює. Будь-ласка полагодіть його!

 

З.І. користуючись нагодою хочу подякувати за цей прекрасний портал. Це просто величезна скриня набита коштовностями!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти