Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Доцільність радіо на нашому порталі.
Доцільність радіо на нашому порталі.

Перепрошую ,випадково,нажав на букву"Ц",хай йому грець!Дуже цікаво!

Цілком згоден з Вами. це гарна думка!

Класно, але тільки Український репертуар.

Ідея чудова, але спочатку треба назбирати матеріал, тобто пісні, а потім уже запроваджувати!!а краще провести "пробну" версію!!!буду якісніший результат!!

ПРОПОЗИЦІЯ: Використовувати  кращий матеріал з конкурсу вокалістів  ( І не тільки переможців).


 

А що з конкурсу вокалістів використовувати? Там переважно роботи з використанням чужих фонограм. Караокєрів по радіо не транслюють - авторське право забороняє. А ті кілька робіт що є, це крапля в морі. Звісно що хотілося б почути щось свіже і нове. Можливість фігурувати в ротації може спонукати до творчості виконавців, користувачів порталу. Та і не тільки виконавців, а й аранжувальників, звукорежисерів, авторів музики та слів пісень.

Тоді використовувати тільки авторські речі!!!і заснувати своє радіо, авторське!!!

Моє --- ТАК !  Таке радіо потрібне,  /я маю на увазі радіо з укаїнським репертуаром/   і роботи бля нього не початий край. враховуючи особливості цього сайту .

 1.  Зібрати і систематизувати творчі доробки, вже відомих естрадних виконавців та гуртів сучасності.

 2.  На мою думку ,один із розділів потрібно відділити творчості , яку просто вижили з ефіру   "форматом" і " квотами"  --- це "Наші цегендарні імена ".

 3. Патріотисна пісня  

 4.  Дитяча пісня.

 5. Українська забава.

 6. Дати можливість показати себе молодим виконавцям, новим творам  ---  " Нове на СТАРТІ "

 7.Вечірній ефір , можливо можна було б , відділити для діджеїв , для їх реміксованих творів, клубної музики. /Нехай молодь відривається в онлайні /

Я вважаю, розпочати потрібно із фонотеки, відкрити сторінку для накопичення матеріалу.

Ідея супер! Можна буде крутити молодих виконавців, я наприклад, сам пишу, а також крутити просто україномовну музику. Матеріалу вистачить.

Вам мабуть відоме таке "Є-радіо" виключно україномовне , воно  є тільки в інтернеті. Наш портал буде мати своє.

Не робіть проблем! Україномовного матеріалу є море! Заходите на портал ФДР і там свіжа Українська музика, спеціально є розсилка для радіостанцій, що б брали. Там тільки українська музика.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти