Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » пісня про "лоша"
пісня про "лоша"

І ще в томуж стилі..... Коли танцююча пяна компанія норовить перекричати АС і рикає : " ОЙРО ВІСІЛЄ....."

Цікава тема!  

А як вам таке?:  "ЛавандРа, горная лавандРа..." Коли почув, то довго сміявся..

Ще один старий прикол:Хлопці, заграйте про будову.Яку будову? А я си строю...Через пару хвилин догнали-- А я з сестрою всю ніч простою,не та розмова,що із тобою.

І ще один варіант пісні про Бамбулу--Вже би м була їхала, вже би м була йшла...

і ще один мій знайомий музикант співає в пісні Мурка-а из под пола торчал ноган:)

Раз ми йшли на діло, випить захотілось,

Ми зайшли до Джорджа в ресторан, 

Група там іграла, танцювала пара

А далі повна торба

http://vk.com/videos-28998396?z=video-28998396_161275329%2Fclub28998396

 

 

Одного разу послухав колегу у Мукачеві.Сміявся до упаду...Співає...А яхочу а я хочу опять по крышам бегать голубых ганять,дразнить Наташку дергать за косу на САМОТЫКЕ мчатся по двору....Подивився у талмуд і упав від сміху!

У нас один дід співав пісню "Вечер на рейде":Прощай, любимый город, уходим завтора в море. И ранней порой мелькнет за кормой ЗНАКОМЫЙ В ПЛАТКЕ ГОЛУБОЙ

всі виконують "Пустиня мій милий, пустиня мій милий , на дворі біліє вже день..." або "Херсон, Херсон, мені ночами сниться..."

Гортаючи пісенники молодих музикантів, які  з російською мовою вже не дружать, колись надибав такі перли:

Возле столика напротив, ты сидишь в пол-оборота, вся в лучах ночного Света....

Там, для меня горит в очах....

Поцелуй меня на здачу....

В плавках шорох, и рука моя застыла чутко...

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти