Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » пісня про "лоша"
пісня про "лоша"

 

Цікавий був випадок коли клієнт підійшов і замовив пісню про ЛЬОД як згодом вияснилось що це пісня - ЛЬЁТ ЛИ ТЕПЛЫЙ ДОЖДЬ, ПАДАЕТ ЛИ СНЕГ........

так само заграйте будь ласка пісню ЧІПСАРЕ - Це пісня VENUS (  She's got it  Yeah baby,she's got it.)

Ну а як тільки не називали пісню МАРДЖАНДЖА ........... і БАЧАЧА і МУЧАЧА і МАРАНЖА........

 ((--(НууНу She'She's' got it xs

Ну і класика це пісня про АБОРТ - А волны и стонут и плачут и плещут АБ БОРТ корабля

Ще одна морська пісня: "Шаланди полние фекалий в одесу Костя привозил".

В нас теж була хохма.Підходить клієнт кавказької національності і заказує пісню про кота ,ми йому "Чорный кот "?Він , "не,ката фсайдёт тфая сфезда")))))))

є ще пісенька "земля в акумуляторе", це Земляне-трава у дома...

яку я парив 20 хв щоб старому діду заспівати...

Перепрошую молодших музикантів,може,вони не пам"ятають,коли був популярний Газманов.Давно було-підходить хлопча"Дядьку заграйте "Єсаум,єсаум...(?!!!)Виявляється"Есаул,есаул,что ж ты бросил коня..."

На рахунок "кота"-є ,як кажуть,щодо клієнта кавказької національності анекдот"Ката меня ты пазавеш"..

Шановні друзі добре що зараз є інтернет і можна  скачати любий текст пісні а колись давно лабухи переписували ці тексти один в одного, або під час передачі "Утренняя почьта" , або почули пісню один раз по радіо а другий раз на весіллі в когось, занотували і співали, І ось декілька прикладів:

Дуже відома Українська пісня - ЗНОВ ТВОЄ Я ЩЕКОЧУ ВИМ"Я, ТИ СЬОГОДНІ ТАКИЙ ЯК МИКОЛА.........

Пісня Розембаума "Утки" звучала так - Я помню давно, учили меня, отец мой ИВАН

Пісня Малініна "Порутчик Голицын" співалась - Ах руское солнце, великое солнце, корабль ПИРАТОВ застыл как стрела......... правильно мало бути КОРАБЛЬ ИМПЕРАТОР

Ну а до одного з рестроранів Львівської області таке чудо як інтернет ще не дійшло і лабухи як пісню Одеса співали 30 років назад з таким текстом так і співають - Плывут туманы над волной покрыти берюзой, стоит у моря ГОЛУБОЙ Одеса город мой.................... скільки раз питали ми хто це ГОЛУБОЙ чи Одеса чи просто стоїть голубий на пляжі так відповіді і не дізнались )))))))))))))))))

Випадок в трускавецькому кабаку: замовляє  грузин пісню про"семьрек"-довго думали,аж поки він не нспівав- виявилось"Смерека"

А другий випадок такий самий гость з Азії просив пісню про принцесу-воїна з фільму,аж потім зрозуміли,що то "Гуцулка Ксеня" замість КСЕНА.

Є ше пісня про ауді "А 5"  А я хочу а я хочу апять!  Бідний Юра вже тоді хтів А 5 (Бабло було але і був дефіцит!) 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти