Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Korg I30
Korg I30

З"явилась можливість придбати цю клавішу, але... чомусь не працює дисковід. Чи знає хтось якісь можливі причини і де можна вирішити цю проблему (і відповідно за скільки:))

Я знаю кілька можливих проблем і знаю способи їх вирішення.

Чому вживаю слово "проблема". А тому, що в Коргах того часу (серії 01W/FD, X3, I, IX) використовувались дисководи-мутанти, у яких не 32 піни, а 26, та ще й суміщеним живленням. Знайти такий в живому стані нереально, практично ніде не використовувались.

1. Простий, але найбільш затратний: купити оригінал в сервіс-центрі (коргами займається ATTrade (м. Київ)). Не факт, що вони є в наявності. Можна купити за кордоном, але сума в 70 - 140$ зразу накликає жабу на груди.

2. Складніший, не вельми затратний, але не 100% гарантований. Переважно дисководи помирають двома видами смерті: засмічення, а то і повне зішліфування головки та обрив привідного пасика. Чистити головку можна спеціальними дискетами, а також речовинами та тканинами. Я зараз не скажу готового рецепту - то без проблем шукається в неті. Привідний пасик можна купити (є на радіобазарі), а можна виготовити з камери трофейного німецкого ровера (можна і з камери ровера "Україна", але тоді пропадають низи). Ліпше купити готовий.

3. Складний, менш затратний. Я ним і скористався, коли була проблема в IX300. в неті знайшлася розпіновка такого дисковода і було спаяно перехідник на звичайний 32-х піновий дисковод від персонального комп'ютера, який коштує 3$. В процесі виповз менінгіт: у системі команд нового дисковода була відсутня одна потрібна, яку спростили і викинули з протоколу за неактуальністю. Тому чоловік зваяв маленький контролер на атмелівському процику, аби цю команду емулювати. В результаті все працювало пречудово. Інструмент проданий, скарг немає.
 

Про спосіб забити на дисковод, а дані вантажити через комп не згадую, так як він найбільш очевидний :) ...

Можу допомоготи з придбанням такого дисководу - якщо ще актуально!!!!

066-14-13-787

Оригінальний дисковод зараз є в наявності у Києві в сервіс-центрі ATTrade. Ціна - 80$

дякую всім

ХЛОПЦІ ВІТАЮ !  МАЮ ПРОБЛЕМУ  З КОРЖИКОМ   I4S .колись давно купив в італії, там і дисковод полетів.завіз в сервіс і чекав 3 тижні.довелося забрати піврозібраний інструмент бо їхав додому.там мені такого наробили...коротче шось комбінували з шлейфом і чіпом (чи як правильно назвати), що на платі.там відпаяли його...інструмент шкода бо в порівнянні з новими набагато якісніше звучить (як на мене) від багатьох дорогих.а от прописати вже не можу.може є якийсь спосіб обійти дисковод , щоб можна було поспаровувати звуки і зробити трошки порядок ??? буду вдячний за інфу !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти