Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » YAMAHA 1100
YAMAHA 1100
YAMAHA 1100. Проблема в тому, що ручка "PITCH BEND" опускає звук правої руки. Дисонанс :-(! Де то можна зремонтувати у Львові? 0679522060Ігор. Терміново! Дякую!

А звук якої руки вона не повинна опускати.?

Конкретніше поставте питання .Як опускає , сама по собі чи з тілодвижінням?Якщо сама по собі то там проблема може бути з пружиною .В мене колись було таке на 640 ій .

Пружинка відтягує нормально. Ручка стоїть рівно, ніяких клацань під час руху немає. Проблема виникає так: грає акомпонимент (ліва), співаєм, нормально. Вступаю програш (права), дикий фальш! (1/2тона). Крутну ручкою вверх-вниз і ОК. Так 5-10 разів за халтуру. Крім того (постійно) коли строїти правий звук з іншим інструментом - трошки недотягує. Такі справи.

Вези в сервіс.Попробуй задати це питання тут. http://www.muzoborudovanie.ru/forum/?bn=mo_keyb Мені колись тут помогли.По крайній мірі хоть диагноз знати будеш.

Міняти пружину і резистор....

Де то можна зробити у Львові?

В мене таке було коли мав PSR-630, вона в мене замокла і почалася така сама причина, цілий рік грав і мучився, затиснув кусок паперу в пітчбендер, щоб не втікав ні вверх ні вниз і так без нього і грав. Тоді одного разу, мій напарник по халтурах (мій кращий друг) просто взяв  клавішу додому, витягнув цей бендер і просто олійвцем (графітом) замалював ці контакти де бендер повзяє, і так воно працює вже років 6, аж до сьогоднійшнього дня. Попробуй, можливо допоможе!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти