Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Привіт Всім! Допоможіть будь-ласка знайти стилі для Ямахи! Буду дуже вдячний!
Привіт Всім! Допоможіть будь-ласка знайти стилі для Ямахи! Буду дуже вдячний!

Здоров. До якої саме ямахи треба?

пошукай уважніше на форумі, вже багато раз таке питання задавали і відповідів було достатньо!

 

до PSR S500! Я бачив на форумі,але мій комп чомусь йх не відкриваэ! Підкажіть як відрити,або де можна знайти стилі окремими файлами?

Окремими файлами десятки і сотні стилів ніхто не буде викладати окремо, бо то тре з тим бавитись.(Я знаю, шо Вам треба тільки вальс та польку, але так як принято у лінивих людей не формулювати чітко своє запитання, то й я не буду перепитувати).  Простіше викласти і скачати одним архівом. Проблема з невідкриттям файлів - з Вашої сторони: настройте браузер, настройте архіватор. Звісно, що без спеціального софта комп'ютер файли стилів не відкриє. Їх можна лише перекинути на якийсь носій (флешка чи SM-картка) та перенести до Ямахи.
 

Якшо будеш мати час, і будеш в Тернополі, зв"яжемось і я тобі запишу такі стилі, яких тобі треба. (хоч під кожну пісню) тимбільше до PSR s 500. Доречі, ти нову купляв?

Я купляв два роки тому нову. А як можна з тобою звязатися?

Скажіть свій мейл я вам скину, в мене багтсько того добра.

а мені можеш скинути до моеї ямахи в мене теж s 500 мій e-mail    \\ sosnivka34@ua.fm

Кинув!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти