Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Поломка ПА 50 . Джостік!!!
Поломка ПА 50 . Джостік!!!

Привіт. В мене поламався джостік. Фізично він не зламаний, а як на мене на "програмному рівні". Коли ним порушати (вгору-вниз-вбік) звук ніби "викривляє", але якось не правильно і плюс до того збиває всю праву руку з тональності. Чи було у когось таке, чи можна відремонтувати таке у Львові?
 

Першим ділом перевірити, чи не переламані провідники, що йдуть від джойстика до плати - то їх родова хвороба.

Потім перевірити пружину - чи вертає в центральне положення.р

Дяку.ю.  Мені чомусь страшно його розбирати- дуже вже важко мені дістався.
 

Ну тоді контрольний - ломом в дисплей. Аби не мучився...

Ти як таке пишеш, то краще взагалі нічого не пиши, а то тебе інші починають сприймати не адекватно
 

Ну а що писати? :)

 

Дав пораду як лікувати, а Вам страшно його розбирати... Самі проводи не зростуться....
 

За пораду дякую. Ви єдиний хто відгукнувся. На вихідних розберу!

Вихідні пройшли. Цікаво б було почути результати розтину?

Пишу для всіх у кого такі проблеми. Розібрав я ПА 50. Від головної плати ідуть до джостіка три дроти- в мене два білих і один жовтий. На вигляд дроти були Не зламані. Та коли порушав їх рукою, один відірвався. Прийшлось відірвати ще два, бо відпаяти їх там нереально. Хотів припаяти назад, та як виявилось вони вже стали закороткі. Прийшлось доштуковувати. Знайшов "на балконі" менш-більш підходящі по товщині дроти - доштукував і припаяв до джостіка. Включив клавішу- джостік ПРАЦЮЄ. Але є невелика проблема-час від часу, коли "вигинаєш" звук правої руки збиває його з тональності, правда повертає його назад. До того в мене збивало праву руку з тональності, і назад НЕ повертало. Приходилось виключати і включати клавішу. Коротше кажучи свою проблему вирішив на 80%. Окремо спасибі Ростиславу, який підказав як ремонтувати. Ще мені радять переустновити операційну систему, може тоді проблема джостіка виправиться на 100%.

Як вже розібрали, то перевірте пружину, що вертає джойстик у центральне положення - проблема може бути в ній.

А також сам змінний резистор - чи він не має провалів по всій довжині руху. Також можна капнути йому чогось контакто-очищаючого - наприклад, аерозолю чи рідини Kontakt.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти