Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте підсилювач у Львові
Порадьте підсилювач у Львові

Привіт. Хочу купити собі підсилювач 500Вт 8Ом для весілля. Бюджет 5000 грн. Із того що бачив у Львові є:

1. Підсилювачі Star Sound, що робляться у м. Житомирі (http://starsound.uaprom.net/)

2. Підсилювачі (Park Audio)- Вінниця

3. Підсилювач  Ewropack, я так зрозумів вони від фірми Берінджер

4. Є підсилювач CROWN, але його не потягну.

5. Є підсилювачі QSC, так і не поняв де їх виробляють.

Хто користувався цими підсилювачами, яких із них буде оптимальним варіантом, щоб не переплачувати? Може є ще якісь недорогі варіанти? Хто якими підсилювачами користується?

Перезвони по телефону 0673823511 Валерій (правда він не зі Львова,але це все вирішується) він тобі обовязково підскаже, що краще взяти.

Валерій музикант, чи представляє якусь фірму?

>>5. Є підсилювачі QSC, так і не поняв де їх виробляють.

Виробництво, швидше за все, винесено в Китай чи ще якусь країну з дармовою робочою силою, а от офіс в штатах:

QSC Corporate Office
Costa Mesa, California


QSC Audio Products, LLC.
1675 MacArthur Blvd.
Costa Mesa, CA 92626
Tel: (800) 854-4079
Tel: (714) 754-6175
Fax: (714) 754-6174
E-Mail: info@qscaudio.com

http://maps.google.com/maps?q=site%3Awww.qscaudio.com+%2Bqsc+%2Bcorporate&sll=33.701800,-117.927700&sspn=0.522461,0.703670&hl=en

 

P.S. Жарт зараховано :))

Валерій музикант,але зараз займається тільки муз.апаратурою  відкрити фірму це може у нього в майбутньому не знаю наразі він так працює.(фільтрує колонки)фільтри на колонки теж можуть бути різних порядків(1 порядку 2 ,3,4).Характеристика динаміків іх тиск це все він підскаже,що краще поставити навіть до того що вже у вас є (в низи чи навпаки) Що до підсилювачів то він всі підсилювачі що ти перечисляв він з ними мав справу і знає що як працює, гірше тобі не порадить.Він і на виставках буває(ти на скількох був? так як і я напевно на жодній, а порівняння це велика справа)він спілкується з відомими звукорежисерами ну і так далі .Удачі тобі і будь мудрим.

Є ВЕЛИКИЙ  ВИБІР ТІЛЬКИ  ОРИГІНАЛЬНИХ   CREST,QSC,BELL ,STAGE LINE,SINQ...ВСЕ МОЖНА ПОСЛУХАТИБПОРІВНЯТИ     0674961501

В даний бюджет з запасом поміщається Васін QSC. Для весілля - за очі. (IMHO).

...
 

З підсилювачими від пана Василя справу мав. То що дані підсилювачі надійні-ФАКТ не заперечний. Також знаю два гурти музикантів, які користуються даними підсилювачами уже більше 3-х років і проблем ні у кого не виникає. Але привертають увагу підсилювачі від ПАРК АВДІО. По ціні також потягну.

Скажіть будь-ласка чи хтось порівнював підсилювачі від Василя і від ПАРК Авдіо. Цікавить суто, що краще ПО ЯКОСТІ ЗВУКУ?

По звуку особливої різниці між QSC і Парком й не чути. Тут важливіше те які інші елементи тракту. Тобто мікшер і акустика. Звук починається з АС і це найважливіший (IMHO) і найдорожчий компонент. Музиканти, зазвичай, тут економлять і хочуть добитись якісного звучання через дешеві "вулики".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти