Головна сторінка » Список форумів » Пошук мінусовок!!! » Пісні Марти Шпак
Пісні Марти Шпак

Допоможіть, будь ласка! Я шукаю мінусовки пісень Марти Шпак. Особливо мені потрібна мінусовка її пісні "Повір у себе" та "Моя Україна". 

Вже є на нашому сайті, http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%A8%D0%BF%D0%B0%D0%BA%20%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0/rec/10049/

Володимир Одананчук (насправді Одончук) -горе-музикант, фонограму цієї пісні підло в мене вкрав. Без дозволу власника фонограми розмістив на сайті. А насправді ця мінусовка була написана особисто для мене за великі гроші. А тепер мені всі пишуть, що я можу скачати (як не смішно) свою ж фонограму.

Щось я не розумію. Як він у вас її вкрав? Крадіжка? Збройне пограбування?

Якщо вона ваша, то чого ви її шукали на нашому сайті?

Крім цього, він її не продає, а ділиться безкоштовно. Який вам від того збиток? Вам була потрібна фонограма, ви її купили, ви її маєте. Якщо її ще хтось має, то чим це вам шкодить? Чи ви її купляли з метою перепродажу?

А тут на форумі, ви не написали, "куплю фонограму", а "шукаю", тобто звідки ви думали вона візьметься як не "стириться" звідкись? Класична ситуація, послугами злодіїв користуємся і на злодіїв нарікаємо, треба визначитись щодо свого відношення до таких "злодіїв".

Ще, ви запитали дозволу в Марти Шпак виконувати її пісню? Мабуть ні, інакше могли б попросити в неї оригінальну фонограму. А не здається вам, що співати чужі пісні - це теж по-своєму крадіжка? Чи бачачи в чужому оці скалку в своєму колоду не помічаємо?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти