Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

ТАК, МОЖНА ! Але, як на мене, простіше стиль прописати в самому інструенті, тим більше що можливостей і різних варіацій там достаньо. Почитайте уважно мануал ,особливо про можливості другої версії.

Ростислав Фіцик, змінити базове можна тільки, не тільки від семплів залежить звучання синта... Найголовніше то мікросхема ЦАП (цифро-аналоговий перетворювач) - вона формує звук, який ми чуєм. Тим більше по sysex неможливо залити повноцінні wav-файли (ПА-50 їх просто не читає), тільки ins зливаються, що є просто налаштуваннями для осцилятторів та генератора... Отак в них міняються звуки... ПА-50 - то кляпа суто статична, і втручання в схемотехніку та синтез може просто завалити її... Говорю впевнено та компетентно - сам стикався з такими проблемами.

а який синт з самограйок читає повноцінні wav файли?
 

DJ VIST, раз Ви себе безапеляційно вважаєте компетентним в цьому питанні, то прошу відповісти який вид синтезу використовується в Roland GW-8 i Korg PA-50? Зауважу що ЦАП не формує звук (як Ви висловилися), а перетворює цифру в аналог. В деяких навколомузичних колах більш використовуваним терміном в цьому випадку вживається - конвертор. Ну це таке... Від самого слова частота дискредитації і забарвлення звуку незмінюється.

WAV відтворює Yamaha PSR S-series.

>>не тільки від семплів залежить звучання синта... Найголовніше то мікросхема ЦАП (цифро-аналоговий перетворювач) - вона формує звук, який ми чуєм.

Якість базових мультисемплів ролі не грає?

>>Тим більше по sysex неможливо залити повноцінні wav-файли (ПА-50 їх просто не читає)

Можна: SDS - Sample Dump Standard. Але, дійсно, ПА50 не підтримує такої фічі...

>>і втручання в схемотехніку та синтез може просто завалити її... Говорю впевнено та компетентно - сам стикався з такими проблемами.

А я знаю людей, які перепрограмовували базові семпли у Alesis HR16. Залежно з якими знаннями втручатись...

>>а який синт з самограйок читає повноцінні wav файли?
 
Якщо мається на увазі завантаження семплів, то:

Yamaha PSR8000/9000/Tyros2/Tyros3/Tyros4

Korg PA800/PA1x/PA2x

Roland VA7/VA76

Technics KN7000

GeneralMusic WK4/WK6/WK8

Ketron X1/SD1/Audaya

Багато відгуків начитався про цей Роланд,і про інші інструменти,і як людина яка не мала жодного "самограю",а маю велике бажання придбати один з них,і маючи 1000$,не можу зрозуміти який з цього ряду(Roland GW8,KORG PA500,YAMAHA S700(S710)) вибрати.Потрібен для роботи на весіллях,можливо в перспективі щось накшталт колиби)Щоб зрозуміти що є що,треба(мені)не один тиждень з кожним просидіти,а такої можливості не маю.То ж будь-ласка допоможіть у виборі?Можливо в цьому ціновому цензі є ще щось цікавеньке.Тільки досвідчені люди можуть дати добротну пораду.Наперед дякую!

Можливо жтось допоможе з редакцією стиля на gw-8? 

Можу допомогти. Телефонуйте. Віктор. тел. 067-341-76-56

Ямаха такої цінової категорії  ніколи не зможе звучати таяк даний інструмент. Хоча в кожного своя думка .   Друзі! можливо хтось має Вальс для ROLAND JW-8. Буду вельми вдячний.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти