Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Радіомікрофон Shure (2 мікрофона + база)
Радіомікрофон Shure (2 мікрофона + база)

Нові. В магазині. Ціна - 150$. Варто взяти їх за таку ціну? Хтось ними користувався? Зрозуміло, що то Китай, але хіба є щось краще за такі гроші...

Воно вартує тих грошей, але я би радив тобі їх взяти на одну халтурку і попробувати, тому що буває так, що час від часу вони починають давати якийсь шип, коли багато людей заступають базу і сигнал слабшає, або даш комусь мікрофон в руки а людина тримає його десь біля грудей і також може починатися шипіння, таке ніби слабне сигнал, незнаю від чого і батарейки нові і здається все б мало нормально працювати, але от таке в нас буває!

Але якість в них досить пристойна!

Тобто правильно я розумію, шо за такі гроші ліпше не буває? Альтернатива - Nady (1350 грн. ) - в магазині божились шо круче і витриваліше шура, але фірма якась ніізвєстна...

Ти такими ше користуєшся? Як довго і які випробування вони пройшли - типу падіння на підлогу, купання в пиві :-)

 

Так, ними користуємося надалі, за два роки шо ми їх маємо декілька разів падали на підлогу, але працюють так як працювали (видно вдало падали), а на рахунок пива чи ще чогось подібного незнаю, ше не доводилось з таким стикатися!

Лабухи, дорогенькі! Не користуйтеся китайським гівном-через раз будуть вас підводити.І не в батарейці діло чи у кількості людей-Китай не музична ( в розумінні виготовлення апаратури та унструментів)  країна. Перевірте фірму BAYER. А ні шуму, а ні гулу (спокійно стоїш на відстані 2 метрів від колонки) і якість европейська... 

Ігор, дорогенький! Не користуватись чимось, виходячи з країни-виробника, смішно. Китай - універсальна країна. Зніміть рожеві окуляри і подивіться навколо себе - вітчизняні тільки ваші діти, ну і ще може шкарпетки з Хмельницької фабрики.

Нема шо той Bayer перевіряти, сто разів перевірений, чудовий мікрофон. Але по-перше дуже сумніваюсь, що його виготовили не в Китаї, а по-друге брати його для "балачок" - це все одно, що буряки везти мерседесом, бо "підвіска не скрипить і якість європейська".

Як вас багато розумників-поціновувачів якості. І не можете зрозуміти одне - річ повинна куплятись під потреби і з врахуванням виділеного бюджету, має бути компроміс між якістю і ціною. Я купив Nady, і теж спокійно стояв за 2 метри, і сигнал не пропадав через 3 стіни, і на батарейці за 4,50 грн. відпрацював все весілля. Нафіга мені той Баєр за 350$? Можливо мій поржавіє за 5 років, а баєр за 10? Ну так я шо то й шо той можу втопити десь  в борщі через рік... Давати гостям в руки річ, вартістю 350 долларів мені б було "стрьомненько". А так - 150 баксів, 2 міка - один втопиться - не такі і великі втрати і на другому допрацюю.

Альтернатива - Nady...

- Не говоритиму про NADY "радіка", але колись мав Nady md 638, то SM58-го біля нього по якості навіть не доводилося ставити!!! "Надік" не "ВИЄ" так як ШУР, по низах він був соковитіший від ШУРа SM58, вимикач на ньому працював без жодних докорів - не рівня ШУРІ. От тільки позичив одному балбесу і той не просушивши склав його до корбки і котушка  головки від вологи зогнила! А загалом, рекомендавав би шанованому товариству придбати радіосистему AUDIX з головкою серії ОМ - !  Ця фірма, як готель класу п'яти зорочок!!! І ніяких китайоських  підробок!!!

Користуюсьмікрофонами фірми BAYER вже багато років - ідеальне співвідношення ціна/якість. Жодного разу не підводили, хоча їх уже і кидали і запльвували п`яні клієнти і шо тільки з ними небуло. До речі, мають кілька переваг в порівнянні з Shure

А ти, Юрку, ящо сам все так файно знаєш - то нащо людей питаєш? Людям тільки голову крутиш.

Та не знаю я все так файно. Стратегічне рішення було прийнято - тримати курс на дешевий мікрофон. І питання саме цього стосувалось. В мене питання, як правило досить чіткі, з вказанням бюджету, але завжди знаходяться проФФесори, які повчають, як треба жити, а як не треба. Так тут, так і в гілці про колонки. Ну є ж чітке питання про шури, причому конкретно про дешеві китайські, ну відповів Назар вичерпно (взагалі-то міг в лічку написати, але думаю, комусь ще буде корисно почитати), от Сергій відносно цінну інформацію надав. Для чого тут інформація про баєри, які коштують в 2,5 раза дорожче?

>>кидали і запльвували п`яні клієнти і шо тільки з ними небуло

І ти хотів мені його продати?

Я до речі, намагаюсь сам говорити в один мік, а гостям давати інший.

Юрку надійність того шура 90 відсотків але якщо правильно навчитись користуватись то він не підводить. тільки пробуй як купляєш бо часто-густо попадає що 1 добрий а другий лажовий. А по якості звучання нормальок. сам вже рік працюю.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти