Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Зміна тональності в мінусовках
Зміна тональності в мінусовках

Романе, погоджуюсь у всьому, сказаному! Підбирати репертуар краще не по популярності пісні, а по тому чи вона звучить в виконавця. Нераз якась доволі скромненька пісня  слухається, а супер-популярна деколи ні.

Чому я не можу відкрити програмку Wavelab 6

Я скачала .. а далі нічо не можу зробити

Що робити ???

"Я скачала .. а далі нічо не можу зробити"

Треба більш конкретно пояснити, що саме "не можу зробити"!? "Не можу відкрити", чи "відкриваю, не можу плагіни підгрузити" і тому подібне.  Можливо програма просить реєстрацію, а ви її не "крякнули"...

zemlyuk1995, напишіть, що власне Ви скачали - список файлів. Якщо не можете встановити через незрозуміле повідомлення, напишіть його. Взагалі, ніхто не може здогадатися, що робиться у Вас в комп'ютері; так що, будьте ласкаві, донесіть свою проблему до нас якомога доступніше.

>>Чому я не можу відкрити програмку Wavelab 6

Я скачала .. а далі нічо не можу зробити

Що робити ???

 

Програми - вони майже як чоловіки і хочуть такого ж ставлення до себе. Ви ж тільки но скачали програму і вже хочете, аби вона працювала. Не треба з нею так! Розпакуйте (роздягніть) її з архіву, покажіть, де її кімната і дайте освоїтися на новому місці (заінсталюйте). Може вона чогось забагне - не відмовляйте, а уважно вислухайте і дайте....

Також  користуюсь   Wavelab 6  ,функція   pitch ,  хоча  довго думає , але  кращої   проги  поки не  зустрічав!

У WaveLab 7 переробили DIRAC processor, тому пітчшифтінг і таймстретчінг в ньому роблять набагато швидше.

  1. Wavelab міняє довго, Adobe Audition - паскудно, Cubase -класно, Flstudio - непогано!!! 

Панове пораджу Вам StudioOne з тих всіх перерахованих програм на мою думку ця най краще працює.

Ярославе, підкажіть. будь ласка, який інструмент в StudioOne відповідає за пітчшифтінг? І чим він краще за DIRAC Processor у WaveLab чи MREX-4 у Cubase?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти