Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Зміна тональності в мінусовках
Зміна тональності в мінусовках

Ось посилання;  http://kosar.net.ua/soft/music-soft/2012-celemony-melodyne-editor-v115-vst-vst3-rtas-assign

ДУЖЕ ДЯКУЮ Володимиру за мелодайн!!! Будете в Дрогобичі заходіть гостинно! bun_a@ukr.net 

Наздорo`вя! будуть питання по софту , пишіть , чим зможим - допоможим. 

Как грамотно повышать/понижать готовые минусовки в программе WaveLab 6
Программа WaveLab 6. Программу ищем поиском, скачиваем и устанавливаем.

Загружаем в неё исходный файл.

Смотрим на картинку и делаем всё по порядку, как цифры стоят:

 




В пункте 2 ставим нужное количество полутонов, на сколько нужно сдвинуть тональность. Если понижать, то отрицательное число.

Ждём. Ждать нужно долго. У меня на 4-ядерном проце и 4 гига оперативы 3,5-минутный минус гребло 45 минут.

Но цель оправдывает средства.

Сохраняем файл.

Дозволю собі зауважити, що аудіо небажано транспонувати на великі діапазони - "палять хату" барабани :) ...

Звичайно, і не тільки барабани - бас виходить за діапазон, наприклад. Навіть при транспонуванні аранжування в Cubase проекті (мультитрек з МІДІ-повідомленнями) я не просто транспоную усі хроматичні треки, залишаючи барабани, перкусію, ефекти, а й роблю обернення деяких партій. Більш того, буває, що при підвищенні партія віолончелей не грає в потрібному діапазоні, або банально не звучить, тому я передаю її грати альтам. Наприклад :)

Пане Василю, але мені не здається що ми з Вами говоримо про різні речі. Ми дивимось з різних боків на проблему тональності: я - з боку транспонування, Ви ж говорите за пітчшифтінг. Справа в тому, що багато "співаків", які недавно стали на стежку халтур, зовсім не знайомі з основами музики, не граючі на іструменті. Ні в якому разі не маю на думці Вас. Знаючи, слухаючи та граючи хорошу музику, людина не буде підвищувати/понижувати МР3 мінусовку програмно, бо вона почує падіння якості. Можливо, займеться розширенням діапазону, викине з репертуару те, що їй не підходить або ж почте писати під себе. Я просто прикладом справжнього транспонування показую неспроможність пітчшифтінгу готового мінуса вирішити проблему тональності, а точніше, "негнучкості" діапазону виконавця. Звичайно, це все тільки філософія :))

Кожна композиція написана під свою тональність та під голос виконавця, а тому змінюючи тональність, ми змінюємо колір пісні, а від так звучання та експресію, я вже мовчу про якість мінусовки. Відомо що Скрябін бачив тональності в кольорах. Тому я противник зміни тональності навіть на  пів-тона, але ж доводиться співати різні пісні. Альтернатива є , пишіть собі мінуси самі, а бо ж формуйте свій репертуар з пісень які вам підходять. Ну як мені баритоном заспівати тенорову пісню "Ніченькою темною", пісня то класна. Знайшов вихід, прописав в D-moll, оригінальна тональність A-moll, скоро викладу на сайті.

З повагою Роман Співак.

Шановні музичні метри. Чи можете допомогти творчій людині на некомерційній основі ( школа, грошей шиш цілих 0 десятих), а рівень намагаємось тримати. Є така пісня Віки Врадій "Тільки ти" (переспів Елвіса) Дуже колоритна пісенька. Слова змінила відповідно до теми, але мої дівчатка не можуть повторити низькі ноти Віки. Вихід один - підняти на 2, 2,5 тони. а бажано ще й трохи пришвидшити. Музичної школи і великого бажання не вистачає. Може хтось попрацює На суботнику. Була б ду-уже вдячна. Але і відмову зрозумію. Це робота і час і всього лиш за Велике спасибі.

Етикетка-скиньте мінус на пошту-постараюсь допомогти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти