Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?
Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?
Я думаю, у конкурсі без плюсовки не обійдеться, а ще будь-хто найме собі вокаліста, який і заспіває, і скаже будь-яку фразу в мікрофон, яку потрібно. Багато на сайті називаються ніком, а отже і відео можуть надсилати будь-яке і будь з ким. Якийсь потрібен інший підхід. Ідея хороша, але як зробити, щоб було чесно, не знаю. Єдине що впевнена - це повинно бути українською мовою, якщо це український сайт, тим паче такий чудовий і принциповий!
Однозначно ТАК!

Це дуже гарна ідея, а головне, розумна тому, що в неї є перспектива у майбутньому. Але для початку потрібно знайти людей, які моглиб стати продюсерами цього проекту, та жюрі у склад якого входять не обовязково зірки чи артисти.  Є такі хлопці серед музикантів що дадуть фору любій суперзірці.

Хороша Iдея!!

На мій погляд, конкурси - це дуже хороша справа! Вони підвищують рівень виконавця, не дають Йому розслабитися, допомагають здобуть досвід та набути практику! Впродовж останніх 10 років я активна учасниця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, неодноразово здобувала нагороди. З нещодавнього часу - сама організовую та представляю такі фестивалі, сиджу в жюрі! Якщо буде потрібна допомога в організації та проведенні - звертайтеся! Також співпарцюю з провідними компаніями по забезпеченню світла та звуку...

www.borislava.ya-zvezda.com

Давайте, звичайно розпочинайте гарну справу! Бажаючих вже багато!!! Підтримують всі мої знайомі та друзі-вокалісти!

Звичайно,що потрібно. За обома руками

Тут уже кілька місяців ведеться дискусія, і, як бачу, ще ні до чого не договорилися) Дозвольте мені висловити свою думку, стосовно умов конкурсу.

Я вважаю, що матеріал повинен подаватися виключно в аудіо! Відео, це окрема тема. Будь хто, у кого є комп"ютер, мікрофон і мікшерний пульт, при бажанні може зробити вдома запис пісні. Я вже не говорю, що самий простий варіант, це з мікшера дати вихід на міні диск, в мінідиск втикнути навушникі і вперед пишемся!) Стосовно фрази згідний, як на мене це мало би виглядати так : "Вітаю всіх, я такийто, такийто, виконую пісню таку то, спеціально для сайту minus.lviv.ua "  Тоді варіантів, що хтось пришле не свій запис думаю не буде. Також згідний на рахунок катигорій. Також правильно, що будуть розділятися авторська і популярна пісні. Нарахунок призів, то можу запропонувати приз в категорії авторська пісня, а саме зробити аранжування, або навіть повний запис пісні переможцю на нашій студії в м. Дрогобич безкоштовно. Правда в одній категорії, або до 16, або після 16! Ще раз повторю, що ідея чудова, хотілося б, щоб конкурс розпочався як найшвидше!)

так

згоден! а в Дрогобичі ще не писався хоча в мене та родичі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти