Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?
Як ви думаєте, чи варто на нашому порталі проводити конкурси вокалістів?

Доречі, нещодавно у Миколаєві пройшов відбірковий тур фестивалю "Червона рута". Возив туди своїх гуртківців... Але знаєте як кажуть: "біда культпрацівника - керівництво, яке нічого не розуміє", а тут така сама ситуація з жюрі. Все було "зрозуміло" наперед. Навіщо тоді кокурс? Сподіваюсь у нас все відбудеться справедливо.

Мої міркування:

Профі / лабух - пофіг.

Українські / не українські - якщо є багато бажаючих співати не українською - в окрему категорію їх, напр. "Зарубіжна естрада"

Платно / безоплатно - мабуть краще безоплатно, оскільки це зменшить кількість виконавців - комусь шкода грошей, а хтось просто не вмітиме їх переказати - розбиратися з тими платежами...  А якщо мало учасників буде, то конкурс однозначно програє. Пропоную перший конкурс зробити безкоштовним, а наступний, за наявності великої кількості учасників - платним. Щодо винагороди переможцю, вважаю для переможця достатньою нагородою буде знимка на головній сторінці сайту і в аватарі на форумі статус "пабідітєль".

Відео / аудіо порівнювати не зовсім правильно, треба окремо тоді конкус кліпів і конкурс аудіозаписів. Ще цікаво, як визначати автентичність запису - почнуть викладати люди зараз записи Гришка...  Можливо поставити вимогу, щоб в тексті пісні прозвучала кодова фраза "Мінусльвівюей".

Проголосувати бажано давати можливість не один раз в кожній категорії, а декілька і конкурс проводити не в один етап, а з півфіналами і фіналами.

Мені здається, нереально буде зараз наперед правильно продумати всі правила для проведення чотирьох квартальних конкурсів і галаконцерту. Буде як з сайтом, обов'язково щось не врахується, а міняти правила по ходу неправильно. Пропоную провести декілька конкурсів для проби - з аудіо, відео, різними системами оцінювання. А тоді вже планувати річний конкурс, тоді вже буде зрозуміло як краще.

Якщо виникла ідея - це супер!Думаю, що умови, вимоги, критеріїї щодо конкурсу  вже обдумуються. А бажаючих, звісно ж,  буде багато!!!!!!!!!!!!! Усім УСПІХІВ та гарного настрою!

Все, здався!!! Най то буде лише конкурс української пісні!!! Слава Господу, не обділений мовними проблемами. Стосовно викладки відео-звітів (чи то просо зйомок з халтури) то навіть, дуже класно, оскільки ніхто так не зловить музикантів, як оті зйомщики. Піймають і на самому класному моменті, і, гади, на лажі (не дай Бог) піймають. Буду чекати на подальші умови і пропозиції. ПАРНАСУ НАМ!!!

КОЛЕГИ! Доповнюсь трішки до своїх пропозицій: 1. ВІДЕОРОЛИК - мається на увазі, що буде знято - а отже і ОЦІНЮВАТИМЕТЬСЯ  -  ЖИВИЙ СПІВ, хай і під фанеру.., А НЕ ЗАПИСАНА В СТУДІЇ ПОЩИЩЕНА ПЛЮСОВКА.., 2. Для правдивості  - ФРАЗА "minus.lviv.ua" таки МАЄ ЗВУЧАТИ! - замість якоїсь фрази в приспіві.., 3.Пропоную ОЦІНЮВАТИ ВОКАЛЬНІ ДАНІ конкурсантів, а не якість викладеного запису чи ролика...

Стосовно відео, не знаю наскільки це буде вдалою ідеєю - на близько 30 000 користувачів, зареєстрованих на порталі, припадає всього 10 відеороликів у власних відеоальбомах. Тут або у людей немає роликів, або не дуже хочуть їх виставляти.

Руками і ногами !!Я ЗА!!!!!!

Підтримую. Хоча думаю, що будуть проблеми з відео. В основному тут є весільні та кабацькі музиканти, а відео-це не дешево, не кажучи вже про кліп. Та якщо хтось має на це гроші, то хай для них буде окрема категорія.

Особисто я за.... Це було б чудово!

Все просто супер, але  за участь я все ж казав би вносити 10-20 грн. Для азарту. Думаю це не є великі гроші. тай в організаторів напевне будуть якісь витрати

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти