Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Згоріла підсвітка в KORG PA50
Згоріла підсвітка в KORG PA50
Згоріла підсвітка дисплея в KORG PA50, може хтось знає де можна купити лямпочку або до кого можна звернутися щоб зремонтували. Буду дуже вдячний!
Назар попробуй 0954090795 у Львові Непамятаю або Віталій або Володя  
Може банально шлейф відійшов...
Ні, шлейф нормальний, вже відкривав, дивився, лампочка - це точно!

Випаяй, та на радіобазар. Це колись була проблема, а тепер, були б лишень гроші.

Думаю ідея з радіобазаром - не найкраща......

Лампочки СМН - в основному китайські і не виділяются надійністю - в результаті термін роботи підсвітки до року часу.

Думаю варто дати якомусь електронщику, щоб переробив під світлодіоди - і забудеш за проблему з підсвіткою.

Я вже декілька десятків переробив........

А ще підходять 12 вольтові ламочки(мені подобається"лямпочка"-) ) для підсвітки автомобільних приладів,які можна придбати у будь якому автомагазині.

4 світлодіоди заміняють цілком лампу в ПА-50! Ресурс роботи від 10 000 до 100 000 годин!
 

А які саме світлодіоди повинні бути?

Підсвітка вже почала світити, але через раз, тобто включиш світить, включиш щераз вже не світить і принаймні в цей день вже не засвітить,

якщо включити на другий день перший раз засвітить і так весь час, щось їй заходить з тою підсвіткою!

Можливо в тебе виходить з ладу контроллер, котрий запалює лампу?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти