Головна сторінка » Список форумів » Пошук текстів, нот, партитур. » шукаю тексти пiсень
шукаю тексти пiсень
 Допоможiть знайти тексти до пiсень Степана Гiги ,,Яворина,, >,,Наталi,, а також ,,Час рiкою пливе,,  >,,Бойкiвчанка,,> ,,Вдалинi за селом,,  (  в гори прийди до мене.)Дякую.
ЯВОРИНА Я на світі прожив наче спалах зорі на світанні Наче крапля роси, наче крик журавля тільки мить Я не вірив ніяк, що до мене прийде день останній І в жертовнім вогні моє серце на попіл згорить Я ж так щедро кохав, я так вірив у зорі і очі І душею своєю я вас, як умів причащав Але видно господь мені інше життя напророчив І до себе забрав щоб у райськім саду я співав На могилі моїй посадіть молоду яворину І не плачте за мною за мною заплаче рідня 2 Я любив вас усіх та найбільше любив Україну Певно в цьому і є та найваща провина моя Хай душа переселиться в інний той рай потойбічний Бо таких як і я, нас вітала вся ціла сім”я Тільки нащо мені ті блаженства роскішні і вічні Як мені не всміхнеться донька сиротинка моя У далеких світах якось раптом усе я покинув Бо ввійде мені в душу сльозиною і чебрицем І до дому хоч вітром, хоч променем сонця полину І легенько війну над твоїм Україно лицем. . ---------------------------------------- 2 В далині за селом Я тебе чекаю На високій полонині Соловей співає. Приспів. Горе прийди до мене Квітку візьми від мене Квітка тобі розкаже Тайну зелених гір о-о-о Горе прийди до мене Квітку візьми від мене Квітка тобі розкаже Тайну зелених гір. Програш. ІІІ. В далині за селом Там живе красуня Ти прийди і візьми Серце тої красуні. Приспів. Програш. ІІІ. В далині за селом Зеленіють гори На високій полонині Сяють ясні зорі. Приспів 2 рази. Час рікою пливе - Гнатюк Час рікою пливе, як зустрів я тебе, Як зустрів я тебе, моя пташко, Довго, довго дививсь, марно очі трудив, А впізнати тебе було важко. Ти висока струнка, в тебе руса коса, В тебе очі сумні, не веселі, І уста вже не ті, не солодкі такі, Скажи, хто цілував їх без мене. Як зустрінеш колись, привітай усміхнись, Усміхнись, як колись усміхалась, Хоч пройшли вже роки і ми стали батьки, Але наша любов не зів'яла. Як почуєш колись біля свого вікна, Що хтось плаче і гірко зітхає, Не вставай, не трудись, не тривож свого сна, Тільки знай, що тебе хтось кохає. Я за своє життя море сліз пролила, Море сліз від тяжкої розлуки, Я тепер не дитя, як я була колись, Щоби горю іти прямо в руки. А у тебе є син, а у мене дочка, Ох як схожі вони між собою, То давай же ми їх об'єднаєм навік, Коли нам не судилось з тобою. На зелені луги впали білі сніги, Де з тобою ми часто гуляли, По дорогах зими йшли закохані ми, Ясні зорі над нами сіяли.
                             Бойківчанка

Вст.

1.На полонину приходив весняний ранок

   Побачив танці наших юних бойківчанок

2

2

   Ти тільки в очі не дивись, бо закохаєшся колись

   І сон спокійний пропаде вночі і вдень

 

Пр.  Її очей зоря ясна

        Чарує хлопців, як весна

        І юне серце сипле жар

        Така краса

 

        Дан-дана-дана-дана-дан – 2р.

        І юне серце сипле жар

        Така краса

 

2.Перестороги ці я слухати не хочу

   Я подивився бойківчанці прямо в очі

   Бо я безсоння не боюсь і всю любов палку свою

   Віддам за очі, за вуста і ніжний стан

 

Пр.  Твоїх очей зоря ясна

        Мене чарує, як весна

        І в юне серце сипле жар

        Твоя краса

 

        Дан-дана-дана-дана-дан – 2р.

        І в юне серце сипле жар

        Твоя краса

 

Пр-ш         Твоя краса – 4р.         Пр-ш

 

Пр.

 

Пр-ш          Твоя краса – 4р.

 

 

 


Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти