Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як Паралелити 4оиа саби та 4 ома топи трьохполосні
Як Паралелити 4оиа саби та 4 ома топи трьохполосні
Шановні, ви бо уважно читайте, або не виривайте певні врази.1.чому чітко на писав про оформлення кабінету. (Що б знати на скільки крутити фазу у фільтрі, якщо фазік то 0, або 180 градусів, або 360. Тому й оприділиться якого порядку фільтр, на які чистоті розподіл і.т.д...) 2. Чомусь люди які накупляли дорогої апаратури вважають що якщо в когось не фірма то це одстой. (Мій вчитель музики колись сказав крилату фразу "хароший музикант буде грати на паршивій гармошці і його люди будуть слухали,а бездару дай самий найкрутіший інструмент, то він талантом не зтане. 3. На рахунок інфо в неті, так її посуті й не має, скажім зняти то саме ачх в смарті, передивився кучу відео і доки свої гулі не набив і не помогли колеги з цего сайту та іншого діла не було. А взяти пересічного музиканта, так це зовсім не легко, тим паче якщо раніше цим не займався.

Комусь тре бути розумнішим,ваше зверху,фільтра рулять,але кожен спосіб підключення має свої плюси і мінуси,також кожен спосіб має повноцінне право на існування.Залишаюсь при своїй думці,що не тре дорогої апаратури,а тре простенький кросовер і правильно підібрані девайси та їх компоненти.Теж не розумію,де ви прочитали,щоб я писав про  зняття АЧХ і дорогу апаратуру? В ідеалі,то так,процесор і розібратись,як ним користуватись.Як альтернатива,щоб дешево,сердито і не паритись з інструкціями,а тупо всунути кілька шнурків і бути генієм з гармошкою,то ласкаво просимо у такий вир подій.Найголовніше,це вміти витягнути максимум з того,що маєте,бо дійсно,купити щось дороге і не вміти ним користуватись,то злочин)).

 Пора припиняти недоречну дискусію,бо кожен по своєму правий.Ви клоните в бік непідготовленого колеги,я ж є сторонником,щоб кожен колега розвивася і набирався навичок,якими користується увесь цивілізований музичний світ.Про щось сперечатись далі не бачу смисла,я ж писав вище,що кожному своє.

Микола Марущак. Майже з кожним вашим слово погоджусь на 100 відсотків, хоть і мій допис був загальний по вище написаному, а не особисто вам.

Найважливіше,що розібрались,хто і що мав на увазі,бо в цьому була вся суть питання)).Пане Олександр Соколюк,прийти до загального знаменника в таких дебатах і не пересваритись дорогого коштує)),хоча топікастеру все до фєні...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти