Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Робота мікрофона
Робота мікрофона

Відповідь цілком зрозуміла. Втома слуху і в результаті перегруз. Важливо вірити лампочкам все ж таки. Всім дякую.

Які там 2 по 1100? Ви просто читаєте те, що вказано на сайтах в інтернет магазинів. Відкрийте каталог з продукцією Саундкінг, там вказано що даний підсилювач має мощність 2 по 450 Вт на 8 ом, причому навіть не вказано при яких умовах це можна досягнути(думаю це взагалі пікова мощність). Якщо даний підсилювач 2*600 на 4 ом видасть, то буде взагалі щось неймовірне!

Дивіться сюди і не спорте: https://beat.com.ua/product_info.php?products_id=9583 Єдине в чому я помилився це не 1100 на 4 оми, а 1000.

 

Ви далі по сайтах читаєте...Там реклама!Введіть в гугле наступне: "soundking aa3000c руководство по эксплуатации". Знайдете pdf, там і читайте. Пише там 450 вт на 8ом, причому не вказується, чи це пікова мощність чи довготривала. Але повірте, що пікова! По факту думаю 300 ват на 8 Ом.

А ти просто візьми і постав перед собою якийсь інший, "свіжий" мікрофон і будеш знати на шо грішити: на мікрофон чи на вуха.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти