Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Macbook. Потрібна допомога
Macbook. Потрібна допомога

Доброго дня. З 2011 року працюю на Macbook Pro і все було добре, на старенькому IOS:

"Itunes" відкривав фонограми, з автопаузою,

плагін "Gimmi some tune"- слова,(з прокруткою, а не перекиданням сторінок, якщо текст великий)

"InsomniaX" дозволяв включати фонову музику при закритіому ноуті.

Обновився, купив  на  новому  BIG SUR і зіткнувся з проблемою. Під новий IOS все це не працює(((. Хто знає, вирішення цих проблем, буду вдячний.

Або залишіть номер телефону - відзвоню. Всім ЗДОРОВ*Я.

Ви BIG SUR пропатчену установили?Я правильно Вас зрозумів?З старої баби,дівку не зробиш.Якщо Вам закортіло чогось свіжішого,то треба було установити Mojave з патчем.На Mojave усі програми,які Ви описали працюють.Але якщо Ви награлись з новими MacOs на Вашому макбуці,який апріорі не підтримує нові операційні системи,то моя Вам порада-Тисніть при перезагрузці Option-⌘-R  і на Ваш макбук встановиться остання версія,яка підтримується Вашим маком.А саме - Macbook 2011 року macOs High Sierra.Ваш макбук прослужить Вам вірою і правдою ще не один рік і заткне за пояс багато нових ноутів на Вінді.Сам на такому працюю вже майже 10 років.

Та власне, що я на старому компі IOS не обновляв і він в мене працює. Я купив інший 2015 року на Ретіні та SSD диску. Захотілось чогось кращого та швидшого

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти