Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активні топи Mag n15a
Активні топи Mag n15a

Активні топи Mag n15a  хто має в  користуванні відгукніться. Дякую.

Ви нещодавно питались на форумі на рахунок ev elx i rcf art і вам там писали що треба слухати бо на форумі ви не взнаєте чи підійде вам система чи ні! А на рахунок цих колонок скажу одне прийшлось мені раз працювати на них і по звучанню як на мене такий собі середнячок, але можливо склалась така думка через неправильну інсталяцію, а от ціна у них досить серйозна але це можна зрозуміти оскільки модулі топової фірми Powersoft. Тай взагалі фірма Mag виходить на світовий ринок зі своєю акустикою.
Доречі забув написати) Думаю на днях поїхати і зрівняти ці "Маги" і "Арти"715 зняти АЧХ і тоді вже зможу точніше щось розповісти.

Ви нещодавно питались на форумі на рахунок ev elx i rcf art і вам там писали що треба слухати бо на форумі ви не взнаєте чи підійде вам система чи ні! А на рахунок цих колонок скажу одне прийшлось мені раз працювати на них і по звучанню як на мене такий собі середнячок, але можливо склалась така думка через неправильну інсталяцію, а от ціна у них досить серйозна але це можна зрозуміти оскільки модулі топової фірми Powersoft. Тай взагалі фірма Mag виходить на світовий ринок зі своєю акустиков

Цінами вже давно вийшли, звуком не знаю.

Ну лінійні масиви в них досить хороші) Мені особисто сподобався компактний масив Mag Fly 6, він мені більше припав до душі ніж JBL vrx!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти